Konjac snack Ketoslim Mo zuurkoolsmaak vegetarisch product 22g
Over dit artikel:
KonjacSnack: Onze konjacsnack wordt in China ook wel LaTiao genoemd. De vorm is hetzelfde als die van de WeiLong-snack. Onze konjacsnack is gemaakt van de konjacwortel. Het is een volledig natuurlijk en gezond product, vol voedingsstoffen.voedingsvezelsDe textuur van de snack leek op die van taaie konjac.geleiZe hadden er bubble tea in gedaan, maar deze was iets "krokanter".
Alternatieve smaken: Er zijn vier smaken om uit te kiezen: pittige hotpot met zuurkool en ingemaakte paprika's. Open de verpakking en ruik de heerlijke geur. De verschillende smaken geven een andere beleving. Houd je van pittig? Probeer dan de pittige variant. Houd je van een zure smaak? Probeer dan de zure variant.zuurkoolsmaak.
Handig om mee te nemen: Elk pakje bevat 22 gram (20 gram voor de pittige variant), je kunt thuis genieten van de konjac-snack en als je hem wilt delen met vrienden of meenemen, stop je hem gewoon in je zak en geniet je altijd en overal van de heerlijke smaak!
HOE TE GEBRUIKEN:
1. Pak het pakket uit.
2. Klaar om te eten.
Productlabels
| Productnaam: | Konjac snack zuurkool smaak |
| Nettogewicht van de noedels: | 22 g |
| Hoofdingrediënt: | Water, konjacpoeder, gepekelde peper (gierstpeper), koolzaadolie, zetmeel, eetbaar zout, peper, witte suiker, specerijen, gistextract, voedingsadditieven (natriumglutamaat, 5'-smaaknucleotide dinatrium, melkzuur, azijnzuur, titaniumdioxide, natrium-D-isoascorbaat, citroenzuur, natriumlactaat), eetbare essence |
| Houdbaarheid: | 9 maanden |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leverancier in China 2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis monsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 295 kJ |
| Eiwit: | 1,1 g |
| Vetten: | 3,2 g |
| Koolhydraat: | 4,5 g |
| Voedingsvezels | 7,2 g |
| Natrium: | 1380 mg |
Vragen en antwoorden
Wat is een konjac-snack?
Op het eerste gezicht zou je denken dat de snack gemaakt is van inktvis of octopus. Maar in feite is de snack gemaakt van konjacmeel. De zakjes zijn individueel verpakt, zodat je ze gemakkelijk overal mee naartoe kunt nemen. Elk zakje bevat slechts ongeveer 26 kcal, wat best redelijk is voor een snack.
Wat is een Weilong-snack?
Weilong Foods is een snackmerk dat pittige noedels, gedroogde zeevruchten en andere snackproducten produceert en fabriceert.
Wat maakt Weilong zo lekker?
Algemene informatie over Weilong Delicious Global Holdings.
Meer items om te ontdekken
Ketoslim mo Co., Ltd. is een fabrikant van konjac-voedingsproducten met goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsindustrie en andere sectoren.
Onze voordelen:
• Meer dan 10 jaar ervaring in de branche;
• Plantoppervlakte van meer dan 6000 vierkante meter;
• Jaarlijkse productie van meer dan 5000 ton;
• Meer dan 100 medewerkers;
• Export naar meer dan 40 landen.

Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.





