Magere konjac pasta, veganistisch, tomatensmaak, ketoslim, Mo natural foods vermicelli
Instantnoedels met tomatensmaak, een van onze bestverkochte series. Ook wel bekend als shiratakinoedelsKonjac-noedels zijn noedels gemaakt van de knol van de konjac-yam. Het is een eenvoudige, bijna doorschijnende noedel die de smaak aanneemt van alles waarmee hij gecombineerd wordt. Ook bekend als wondernoedels of shirataki-noedels, bevatten deze instantnoedels, in tegenstelling tot andere soorten, meer energie, nog steeds veel vezels en veel koolhydraten (minder dan normale noedels).Vermicelli(Spaghetti) is de ideale keuze vanwege het gemak; u kunt van uw smakelijke maaltijd genieten zodra deze bezorgd is.
| Productnaam: | instant tomatennoedels |
| Nettogewicht van de noedels: | 180 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, water |
| Houdbaarheid: | 9 maanden |
| Functies: | glutenvrij/vezelrijk |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leverancier uit China 2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis monsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 254 kJ |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 1.7g |
| Koolhydraat: | 8,2 g |
| Natrium: | 980 mg |
| Vezel: | 6,4 g |
Meer items om te ontdekken
Ketoslim mo Co., Ltd. is een fabrikant van konjac-voedingsproducten met goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsindustrie en andere sectoren.
Onze voordelen:
• Meer dan 10 jaar ervaring in de branche;
• Plantoppervlakte van meer dan 6000 vierkante meter;
• Jaarlijkse productie van meer dan 5000 ton;
• Meer dan 100 medewerkers;
• Export naar meer dan 40 landen.

Zijn konjacnoedels slecht voor je?
Nee, het is gemaakt van wateroplosbare voedingsvezels, die helpen bij gewichtsverlies.
Waarom is konjacwortel verboden in Australië?
Hoewel het product bedoeld is om te worden gegeten door zachtjes in de verpakking te knijpen, kan een consument het product met voldoende kracht opzuigen om het onbedoeld in de luchtpijp te laten vast komen te zitten. Vanwege dit gevaar hebben de Europese Unie en Australië konjacgelei verboden.
Kun je ziek worden van konjacnoedels?
Nee, verwerkte konjacnoedels zijn gemaakt van konjacwortel, een natuurlijke plantensoort, en zullen je geen kwaad doen.
Zijn konjacnoedels geschikt voor het keto-dieet?
Konjacnoedels zijn geschikt voor een keto-dieet. Ze bestaan voor 97% uit water en 3% vezels. Vezels zijn koolhydraten, maar hebben geen invloed op de insulineproductie.







