Konjac rijstketo | Ketoslim Mo haverkonjacrijst | shirataki diabetesvoedsel
Over dit artikel
Middelkorrelrijstsoorten hebben een lager zetmeelgehalte dan kortkorrelrijst, wat, afhankelijk van de kookmethode en de rijstsoort, kan resulteren in een romigere in plaats van plakkerige textuur in gerechten. De belangrijkste middelkorrelrijstsoorten die in risotto worden gebruikt, zijn Carnaroli en Arborio.
Ketorijst met konjac: KonjacHaverparelrijst, ook wel bekend alsWonderrijst or Shirataki-rijstDit is een keto-vriendelijk product en is ook geschikt voor diabetici. Gemaakt vankonjacwortelHet is rijk aankonjac glucomannan.
Konjac haverrijstDoor havermeel toe te voegen aan basis konjacrijst, krijgt het de smaak en vezels van haver. Het is een perfecte rijstvervanger voor keto- en koolhydraatarme diëten. Konjac bestaat voor 97% uit water en 3% uit vezels van de konjacplant. Het is een natuurlijk, caloriearm voedsel, vetarm en suikervrij, en het is ook geschikt voor diabetici als basisvoedsel.
•Caloriearm/Vet/Koolhydraten
• Glutenvrij
• Geschikt voor diabetici
Dit betekent niet dat je niet van lekker eten kunt genieten tijdens het afvallen. Konjac haver parelrijst kan je eetlust stillen en je helpen bij het afvallen. Al onze producten zijn gecertificeerd door gezaghebbende organisaties zoals HACCP, IFS, BRC, enz., en veiligheid en gezondheid staan altijd voorop.
HOE TE GEBRUIKEN:
Productlabels
| Productnaam: | Konjac haver parelrijst |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Water,Konjacmeel |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | glutenvrij/ Eiwitarm /vezelrijk |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringsoplossing China2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 37 kJ |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0,46 g |
| Koolhydraat: | 0g |
| Natrium: | 2 mg |
- Bak de knoflookschijfjes in avocado-olie tot ze licht goudbruin zijn.
- Zet de knoflookolie apart en laat slechts 0,5 eetlepel in de koekenpan achter met de ghee (geklaarde boter).
- Bak de koolhydraatarme shiratakirijst met zout en peper tot de rijstkorrels beginnen te poppen.
- Schuif de rijst opzij, voeg kokosamino's toe en bedek de rijst vervolgens met de saus.
- Schuif de rijst opzij en voeg de geklopte eieren toe om zacht roerei te maken.
- Schep de eieren om en bedek ze met de saus totdat deze niet meer vloeibaar is.
- Garneer met bieslook en gebakken knoflookchips, en serveer de knoflookolie apart erbij!
Meer items om te ontdekken
Mensen vragen ook wel eens
wat is konjac Voedsel | Ketoslim Mo
hoe konjac te maken| Ketoslim Mo
Wat is het oppervlakte-effect van konjac haver? | Ketoslim Mo
Waarom wordt konjac het beste dieetvoedsel genoemd? | Ketoslim Mo
Is het gevaarlijk om elke dag calorievrije en koolhydraatvrije Shirataki-noedels te eten? | Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. is een fabrikant van konjac-voedingsproducten met goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsindustrie en andere sectoren.
Onze voordelen:
• Meer dan 10 jaar ervaring in de branche;
• Plantoppervlakte van meer dan 6000 vierkante meter;
• Jaarlijkse productie van meer dan 5000 ton;
• Meer dan 100 medewerkers;
• Export naar meer dan 40 landen.
Zijn konjacnoedels slecht voor je?
Nee, het is gemaakt van wateroplosbare voedingsvezels, die helpen bij gewichtsverlies.
Waarom is konjacwortel verboden in Australië?
Hoewel het product bedoeld is om te worden gegeten door zachtjes in de verpakking te knijpen, kan een consument het product met voldoende kracht opzuigen om het onbedoeld in de luchtpijp te laten vast komen te zitten. Vanwege dit gevaar hebben de Europese Unie en Australië konjacgelei verboden.
Kun je ziek worden van konjacnoedels?
Nee, verwerkte konjacnoedels zijn gemaakt van konjacwortel, een natuurlijke plantensoort, en zullen je geen kwaad doen.
Zijn konjacnoedels geschikt voor het keto-dieet?
Konjacnoedels zijn geschikt voor een keto-dieet. Ze bestaan voor 97% uit water en 3% vezels. Vezels zijn koolhydraten, maar hebben geen invloed op de insulineproductie.





