caloriearme noedels Whole Foods Groothandel Konjac zeewiernoedels | Ketoslim Mo
Elke 100 gram vancalorievrije noedelsgeheelvoedingsmiddelenDe caloriewaarde is gelijk aan ongeveer 1 aardappelchips en 0,2 bananen. Een lagere calorie-inname komt overeen met 1 uur joggen, 1,5 uur zwemmen en 3 uur yoga voor een gemiddelde vrouw.koolhydraatarme pastaSmaak Q is krachtig, kan gebakken, gekookt, in soep verwerkt of gemengd worden.
Groothandel in koolhydraatarme konjac spaghetti, pure natte noedels, konjac zeewiernoedels
Productbeschrijving
| Productnaam: | konjac zeewier noedels volwaardige voeding-Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, Water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | Gluten-, vet- en suikervrij, koolhydraatarm/vezelrijk |
| Functie: | afvallen, bloedsuiker verlagen,nul konjac noedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar4. Gratis proefmonsters5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 4 kcal |
| Suiker: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 3,1 g |
| Natrium: | 0 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Welke noedels bevatten geen calorieën?
| Wonder Noodles Whole Foods | Shirataki-noedelsZe zijn gemaakt van glucomannan, een vezel die wordt gewonnen uit de wortel van de konjacplant. Omdat de vezel onverteerd door je darmen gaat en een verzadigd gevoel geeft, zijn de shirataki-noedels van Wholefoods in principe calorievrij en koolhydraatvrij. |
| Whole Foods | Wat is gezonder, gewone rijst ofkonjac noedelsVolwaardige voeding?... Ter vergelijking: 100 gram witte rijst bevat 175 calorieën. Vijftig gram noedels (droog, rauw) bevat ook hetzelfde aantal calorieën. Dus dezelfde hoeveelheid noedels (bijvoorbeeld 100 gram) levert meer calorieën op. |
| Calorieën in zeewiernoedels | 6 calorieën |
Dit vind je misschien ook leuk
Konjac: Gedetailleerde informatie
Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch) behoort tot de Araceae-familie en is afkomstig uit Zuidoost-Azië. De plant wordt geteeld in Zuid- en Zuidoost-China en Vietnam. De bloemen verschijnen op een donkerpaarse schutblad, met een dikke knol die een diameter van wel 30 cm kan bereiken.
De gedroogde en fijngemalen knol wordt konjacmeel genoemd, waaruit konjacglucomannan1 wordt gewonnen.
Geschiedenis
Konjac wordt in China, Japan en Oost-Azië als voedsel gebruikt.
Voordelen
Glucomannan is een oplosbare vezel die een verzadigd gevoel geeft en helpt bij gewichtsverlies.




