Groothandel noedels voor gewichtsverlies Op maat gemaakte konjac udon noedels | Ketoslim Mo
Konjac udon noedelsHet is een uniek voedingsmiddel dat een verzadigd gevoel geeft, waardoor de inname van andere calorierijke voedingsmiddelen wordt beperkt en gewichtsverlies wordt bereikt, maar met zeer weinig calorieën.
Dezenoedels voor gewichtsverlieszijn rijk aan glucomannan, dat wordt gemaakt uit konjacwortel.konjacpoederen verwerkt tot rijstnoedels, Maggi-noedels of ramennoedels. Sterker nog, veel studies hebben aangetoond dat glucomannan kan helpen bij gewichtsverlies.
Glutenvrije konjac pasta shirataki noedels 270g Konjac udon noedels
Productbeschrijving
| Productnaam: | Konjac-noedels-Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, Water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | gluten-/vet-/suikervrij,koolhydraatarm/vezelrijk |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 5 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 1,2 g |
| Natrium: | 0 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Dit vind je misschien ook leuk
Zijn noedels goed voor gewichtsverlies?
Het eten van konjac kan het menselijk lichaam helpen bij gewichtsverlies. Ten eerste bevat konjac glucomannan, dat na inname opzwelt, waardoor men een vol gevoel krijgt en de eetlust afneemt. Dit leidt tot een verminderde calorie-inname, wat een positief effect heeft op gewichtsverlies. Ten tweede is konjac rijk aan voedingsvezels, die de darmperistaltiek bevorderen, de stoelgang versnellen, de verblijftijd van voedsel in het lichaam verkorten en dus ook een positief effect hebben op gewichtsverlies. Bovendien is konjac een alkalisch voedingsmiddel, wat gunstig is voor het lichaam. Bij mensen met een zure constitutie kan de alkalische stof in konjac zich binden aan de zure stoffen in het lichaam, waardoor de stofwisseling wordt bevorderd en de calorieverbranding wordt versneld. Dit heeft een positief effect op gewichtsverlies. Het is echter belangrijk om te weten dat konjac een bepaalde hoeveelheid zetmeel bevat. Overmatige consumptie ervan kan de lichaamstemperatuur verhogen en een averechts effect hebben. Wees daarom voorzichtig met de consumptie. Wil je op een gezonde manier afvallen, dan is een combinatie van dieet en lichaamsbeweging essentieel voor een gezonde levensstijl.
Is chowmein goed voor gewichtsverlies?
Gewone roerbakgerechten hebben geen effect op gewichtsverlies en zullen dat ook niet hebben. Maar als je konjacnoedels eet, die glucomannan bevatten, kan dat de darmwerking bevorderen en gifstoffen uit het lichaam verwijderen, waardoor gewichtsverlies wordt bevorderd.
Kun je dik worden van noedels?
Ik weet niet of je dik wordt van gewone noedels, maar van konjacnoedels word je zeker niet dik, integendeel. Van konjacnoedels word je juist slank.





