Caloriearme Konjac-producten: Konjac Gold Instant Noedels
Konjac Gold Instant Noodles zijn ketogeenvriendelijk vanwege hun vrijwel afwezige koolhydraatgehalte.
Met slechts 1,2 g koolhydraten en 5 calorieën per 270 g,Konjac-noedelsZe zijn perfect voor mensen die trek hebben in pasta tijdens een keto-dieet. Voor vegetariërs of mensen met een glutenintolerantie zijn konjacnoedels een van de vetverlagende voedingsmiddelen binnen het ketogene dieet, waardoor ze een uitstekende keuze zijn. Ze zijn verkrijgbaar in restaurants, sportscholen, supermarkten en via afhaalplatformen.
Naarmate konjacnoedels populairder worden, produceren sommige merken kant-en-klaar konjacpoeder. Als je een koolhydraatarm dieet volgt, moet je ervoor zorgen dat extra ingrediënten, zoals sauzen, zoetstoffen en zetmeelrijke groenten, je koolhydraatlimiet niet overschrijden.
Konjac (juruo), caloriearm
Laag zetmeelgehalte en sterk verzadigend effect.
Op een ketogeen koolhydraatarm dieet
Kan in plaats van bloem gebruikt worden.
Maar je moet het volgende weten over het taboe op het consumeren van konjac:
1. Rauwe konjac bevat giftige stoffen, kook het daarom minimaal drie uur voordat je het eet.
2. Konjac bevat zeer veel voedingsvezels, die na opname in de darmen moeilijk te verteren en op te nemen zijn. Daarom zouden mensen met een slechte spijsvertering en indigestie er niet te veel van moeten eten.
3. Konjac-verkoudheid: mensen met verkoudheidssymptomen moeten minder eten.
4, KonjacBij haar- en huidaandoeningen met uitslag, jeuk en andere symptomen, is het raadzaam minder te eten.
Productbeschrijving
| Productnaam: | Konjac Gold Instant NoedelsKetoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | gluten-/vet-/suikervrij/koolhydraatarm |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 125 kJl |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 6,4 g |
| Natrium: | 12 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Overige weetjes over konjacnoedels
| 1 november | Waarom is konjac zo vullend?Konjacwortel bevat ongeveer 40% oplosbare vezels – glucomannan. Dankzij zijn sterke waterabsorberende eigenschappen is konjac rijk aan voedingsvezels, die een verzadigd gevoel kunnen geven, het cholesterolgehalte kunnen verlagen en de bloedsuikerspiegel in balans kunnen houden. |
| 2 november | Waarom is konjac zo vullend?Konjac bevat oplosbare vezels, namelijk glucomannan, wat een verzadigd gevoel geeft doordat het zeer langzaam door het spijsverteringskanaal gaat. Het is ook aangetoond dat het het cholesterolgehalte verlaagt en de bloedsuikerspiegel in balans brengt. De gezondheidsvoordelen van konjac hangen af van de bereidingswijze. |
| 3 november | Bevatten konjacnoedels 0 calorieën? Konjacnoedels zijn vrijwel calorievrij (gemiddeld 8 calorieën per 200 g) en worden gemaakt van de wortel van de konjacplant (konnyaku). Deze wortel wordt tot meel vermalen en vervolgens tot noedels van verschillende breedtes gevormd. Ze zijn zo caloriearm, maar toch vullend, omdat ze erg vezelrijk zijn. |
Ontdek meer over de producten van Ketoslim Mo.
Veroorzaken instant gouden noedels een piek in de bloedsuikerspiegel?
Konjacnoedels. Deze vezel vertraagt de spijsvertering en helpt pieken in de bloedsuikerspiegel te voorkomen. Doordat glucomannan langzaam verteerd wordt, voedt het ook de goede bacteriën in de dikke darm, zodat deze korteketen vetzuren kunnen produceren, ontstekingen kunnen verminderen en de afgifte van het enterotrope hormoon peptide YY kunnen stimuleren. Dit kan gunstig zijn voor je darmgezondheid.
Instant noedels van konjac met een laag koolhydraatgehalte?
Oh ja! Het is zelfs een koolhydraatvrij product! En het is glutenvrij!
Zijn konjacnoedels moeilijk te verteren?
De fermenteerbare koolhydraten in konjac zijn over het algemeen goed voor de gezondheid, maar kunnen voor sommige mensen moeilijk te verteren zijn. Wanneer je konjac eet, fermenteren deze koolhydraten in je dikke darm, waar ze een reeks maag-darmklachten kunnen veroorzaken.






