Shirataki-noedels volwaardig voedsel| Ketoslim Mo
Bereidingswijze: (Heerlijk in drie stappen)
1. Giet dekonjac noedelsin een kom.
2. Voeg kokend water toe, dek af en laat de noedels 1 minuut weken;
3. Giet het gekookte water af, doe het in de mengzak en roer goed door voordat u het serveert.
Opmerking:
1. Allergene stoffen: Deze Shuang Shuang-noedels (Konjac-noedels) bevatten soja- en glutenbevattende graanproducten;
2. Bewaaradvies: Bewaar op een koele plaats, uit de buurt van licht. Niet invriezen.
3. Houdbaarheid: 12 maanden
Tips: Eet het product niet op als de binnenverpakking beschadigd, opgezwollen of geleiachtig is. U kunt deze laten vervangen in het verkooppunt. De kleine hoeveelheid zwart materiaal in het product is een bestanddeel van konjac, u kunt zich hier geen zorgen over maken.
Voedingswaardetabel van konjacnoedels
Productbeschrijving
Ingrediënten voor konjacnoedels: water,Konjacpoeder, maïszetmeel, citroenzuur
| Energie: | 71 kJ |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0g |
| Voedingsvezels | 4,2 g |
| Natrium: | 0 mg |
Voedingswaardetabel voor sauszakjes
● Ingrediënten van de rivierkreeft: drinkwater, sojaolie, bonenpasta, hoisinsaus, kandijsuiker, specerijen, chilipeper, eetbaar zout, kippenbouillon, mononatriumglutamaat, oestersaus (inclusief karamelkleurstof), ui, gember, knoflook, gistextract (smaakstof), Sichuanpeper, voedingsaroma's en specerijen, dinatriumnucleotide, dinatriumsuccinaat
Ingrediënten van het Dong Yin Gong mixpakket: drinkwater, plantaardige olie, eetbaar zout, witte bouillon van varkensbotten, kokospoeder, galangal, citroengras, enz.
● Ingrediënten van het Golden Soup rundvlees kruidenpakket: ingemaakte radijs, drinkwater, plantaardige olie, varkensbottenbouillon, chilisaus, mononatriumglutamaat, ingemaakte chilipeper (ingemaakte groenten), ingemaakte gember (ingemaakte groenten), ingemaakte groenten (ingemaakte groenten), eetbaar zout, enz.
Pittige rivierkreeftensmaak
Konjac-noedels
Specificatie: 225 g/zak
Konjacnoedels 200 g (vast > 150 g) + 25 g rivierkreeftmix
| Energie: | 1525 kJ |
| Eiwit: | 4,7 g |
| Vetten: | 31,2 g |
| Koolhydraat: | 17,1 g |
| Voedingsvezels | 3985 g |
| Natrium: | 6,1 mg |
Thaise Dong Yin Gong-smaak
Konjac-noedels
Specificatie: 240 g/zak
Konjac-oppervlak 215 g (vast > 170 g) + Dong Yin Gong-mix 25 g
| Energie: | 1314 kJ |
| Eiwit: | 4,5 g |
| Vetten: | 24,3 g |
| Koolhydraat: | 19,9 g |
| Natrium: | 6950 mg |
Gouden soep met vette koeiensmaak
Konjac-noedels
Specificatie: 240 g/zak
Konjac 215 g (vast > 170 g) + Gouden soepvet (koeienvet) 25 g
| Energie: | 1010 kJ |
| Eiwit: | 6g |
| Vetten: | 20,6 g |
| Koolhydraat: | 8,6 g |
| Natrium: | 6174 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Dit vind je misschien ook leuk
Kun je konjacnoedels drogen?
Ideaal is dat ze gedroogd zijn, dan kun je ze lang in de voorraadkast bewaren. Maar je kunt ze niet meer eten als ze over de datum zijn. Heerlijk met roergebakken groenten, sojasaus en kip/veganistische stukjes.
Kun je gedroogde shirataki-noedels krijgen?
Ze hebben een zeer milde smaak, waardoor ze goed combineren met veel verschillende ingrediënten en sauzen. Konjacnoedels zijn er in een "natte" en een "droge" variant en worden ook in verschillende verpakkingen aangeboden, zoals zakken, dozen, aluminiumfoliedozen, enz.
Hoe kook ik gedroogde konjacnoedels?
Doe de droge noedels in een kom, giet er kokend water overheen en laat ze 10 minuten weken. De noedels worden dan geleidelijk zacht. Breng het water in een pan aan de kook, voeg de noedels toe en kook ze 10 minuten. Voeg de overige ingrediënten, kruiden en bijgerechten toe, schep het gerecht op en eet smakelijk!






