Konjac wondernoedels | Populaire Konjac Spinazie Noedels | Ketoslim Mo
Premium Spinazie Miracle Noodle
Onze missie
Onze missie is om de gemeenschap te voorzien van heerlijk en natuurlijk voedsel, zodat mensen er met een gerust hart van kunnen genieten. Eet goed en leef goed.
Wat is konjac?
Het is een natuurlijke plant die groeit in de bergen van Oost-Azië. De plant is in China en Japan algemeen bekend vanwege de vermeende gezondheidsvoordelen.
We gebruiken vezels gewonnen uit plantenwortels en mengen die met water om een heerlijk en gezond gerecht te maken.spinazie-konjacnoedels,En ze kunnen ook andere soorten noedels maken, zoals konjacnoedels en dergelijke.
Wat maakt Bueno Lean anders?
Spinazie Shirataki NoedelsIn vergelijking met andere producten op de markt, bevatten onze premium wondernoedels een kleine hoeveelheid spinaziepoeder voor een betere textuur en smaak.
Bovendien hebben deze noedels niet de visachtige geur van andere Shirataki-noedels!
Populaire instantnoedels: een zak van 270 g Konjacnoedels, groene gezonde konjac-spinazienoedels.
Productbeschrijving
| Productnaam: | Konjac-spinazienoedels-Ketoslim Mo |
| Noedelvorm: | Spaghetti,FettuccineTagliatelle |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, Water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | gluten/vet/suikervrij,koolhydraatarm/vezelrijk |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 6 kcal |
| Eiwit: | 0 g |
| Vetten: | 0 g |
| Transvet: | 0 g |
| Totaal aantal koolhydraten: | 0g |
| Natrium: | 0 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Kun je elke dag shirataki-noedels eten?
| Stap 1 | Noedels bestaan bijna volledig uit vezels... Als je lichaam ze verdraagt (en veel mensen kunnen dat niet), kan het af en toe eten ervan gunstig zijn, maar zelfs één keer per dag noedels eten kan een negatief effect hebben op je spijsvertering. Daarom is het aan te raden de voedingsstoffen te combineren met andere voedingsmiddelen. |
| Stap 2 | Shirataki-noedels kunnen gekookt, geroerbakt of koud geserveerd worden. Ze worden niet zacht, waardoor ze ideaal zijn voor maaltijden die je van tevoren klaarmaakt en later serveert, zoals bijvoorbeeld in een lunchbox. |
Dit vind je misschien ook leuk
Word je dik van Miracle Noodles?
Miracle noodles zijn een wonderbaarlijk voedingsmiddel dat vullend en caloriearm is. Deze noedels zijn rijk aan glucomannan, een vezel met gezondheidsvoordelen. Talrijke studies hebben aangetoond dat glucomannan niet alleen kan helpen bij gewichtsverlies, maar ook de darmwerking kan verbeteren en constipatie kan verlichten.
Waarom moet je van shirataki-noedels naar de wc?
Net als andere bronnen van oplosbare vezels kunnen shirataki-noedels de spijsvertering bevorderen en een regelmatige stoelgang stimuleren. Dit kan mensen helpen die last hebben van constipatie of die hun vezelinname willen verhogen om hun spijsvertering in het algemeen te verbeteren. Shirataki-noedels worden niet volledig verteerd. Tijdens de passage stimuleren ze de spieren in de darmen. Ze reinigen het spijsverteringskanaal en bevorderen een zachtere ontlasting.
Hebben Miracle Noodles enige voedingswaarde?
Voedingswaarde. Dat komt omdat het alleen uit vezels en water bestaat en geen vitaminen of mineralen bevat. Voedingsvezels helpen de normale darmfunctie van het menselijk lichaam te behouden en staan bekend als de zevende voedingsstof in het menselijk lichaam.



