Zelfverwarmende rijst, een maaltijdvervanger voor fastfood tijdens het kamperen | Ketoslim Mo
Over dit artikel
Zelfverwarmende konjacrijst bevat een verwarmingselement, waardoor het eten sneller en gemakkelijker gaat. Door het lichte gewicht is de rijst ook makkelijker mee te nemen.Konjacrijst kan witte rijst vervangen.Het koolhydraatgehalte is 80% lager dan dat van witte rijst. Het is een gezonde rijstsoort met weinig vet, weinig calorieën en geen suiker.Ketoslim Moonderzoekt hoe konjacrijst een diepere plek in het leven van consumenten kan krijgen.Zelfverwarmende rijstHet maakt het gemakkelijk en snel, waardoor consumenten minder tijd kwijt zijn aan koken.
Productbeschrijving
| Productnaam: | Zelfverwarmende rijst |
| Nettogewicht van de noedels: | 100 g |
| Hoofdingrediënt: | Rijst, eetbaar maïszetmeel, mono-diglyceride vetzuurester, calciumdiwaterstoffosfaat, konjacmeel |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | Glutenvrij/Vetvrij/Keto-vriendelijk |
| Functie: | Handig/Klaar om te eten |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar4. Gratis proefmonsters5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 355 kcal |
| Eiwit: | 6,4 g |
| Vetten: | 0g |
| Koolhydraat: | 80,8 g |
| Natrium: | 0 mg |
HOE TE GEBRUIKEN/CONSUMPTIE
1. Voeg de toegekookte gerechtenmet rijst in het kleine kommetje
2. Plaats het verwarmingskussen in de grote kom en giet er water op kamertemperatuur in. Giet dit water vervolgens in de kleine kom.
3. Plaats de kleine kom bovenop de grote kom. Dek alles af met het deksel.
4. Wacht ongeveer 15 minuten.
5. Zolang er stoom uit de kom komt, kunt u van uw gerecht genieten!
Veelgestelde vragen
Het hoofdingrediënt is droge rijst, en de reactie van de verwarmingszak met water wordt gebruikt om de rijst door middel van water te verwarmen.
Doe de rijst in de rijstkom en voeg een geschikte hoeveelheid water toe; open het verwarmingszakje, voeg een geschikte hoeveelheid koud water toe, wacht tot het verwarmingszakje de warmte heeft afgegeven en geniet na 15 minuten.
Het water komt in contact met het calciumoxide. Er start dan een exotherme, natuurlijke reactie die warmte genereert.
Warmte wordt gegenereerd door een exotherme reactie die optreedt wanneer water op kamertemperatuur wordt toegevoegd aan poedervormige mineralen zoals magnesium, ijzer en zout. De verpakking is zo ontworpen dat het hete water zich onder de schaal met voedsel bevindt en dit stoomt.
Ontdek meer over de producten van Ketoslim Mo.
Ketoslim mo Co., Ltd. is een fabrikant van konjac-voedingsproducten met goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsindustrie en andere sectoren.
Onze voordelen:
• Meer dan 10 jaar ervaring in de branche;
• Plantoppervlakte van meer dan 6000 vierkante meter;
• Jaarlijkse productie van meer dan 5000 ton;
• Meer dan 100 medewerkers;
• Export naar meer dan 40 landen.
Vraag: Zijn konjacnoedels slecht voor je?
Antwoord: Nee, u kunt het veilig eten.
Vraag: Waarom zijn konjacnoedels verboden?
Antwoord: Het is in Australië verboden vanwege het potentiële risico op verstikking.
Vraag: Is het oké om elke dag konjacnoedels te eten?
Antwoord: Ja, maar niet voortdurend.





