Volkoren noedels Ketoslim Mo Shirataki gedroogde biologische noedels
Over dit artikel
Konjac havernoedels zijn een van onze soorten.keto-vriendelijk konjac-producten, ook wel genoemdShirataki havernoedels or Wonderlijke havermoutnoedelsIn tegenstelling tot andere series, worden deze konjac-havernoedels gemengd met havermeel en konjacmeel. De toevoeging van havervezels aan het mengsel verbetert niet alleen de textuur van de noedels, waardoor ze lijken op gewone eiernoedels, maar verhoogt ook de voedingswaarde ervan. Daarom worden ze ook wel de "konjac-havernoedels" genoemd.WondernoedelsGemaakt van de konjacplant, die groeit in Zuidoost-Azië, voornamelijk in China en Japan. Deze plant zit boordevol voedingsvezels. Precies daarom zijn onze producten de perfecte maaltijdvervanger voor mensen die willen afvallen.
HOE TE GEBRUIKEN/CONSUMPTIE
-
1. Fruit de ui, sojasaus en sesamolie.
2. Doe de groenten in de pan.
3. Voeg de noedels toe en roer goed door.
4. Voeg zout toe en proef.
Productbeschrijving
| Productnaam: | konjac havernoedels |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, havermeel, water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | Gluten-, vet- en suikervrij, koolhydraatarm/vezelrijk |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar4. Gratis proefmonsters5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 9 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 0g |
| Natrium: | 2 mg |
Ontdek meer over de producten van Ketoslim Mo.
Ketoslim mo Co., Ltd. is een fabrikant van konjac-voedingsproducten met goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsindustrie en andere sectoren.
Onze voordelen:
• Meer dan 10 jaar ervaring in de branche;
• Plantoppervlakte van meer dan 6000 vierkante meter;
• Jaarlijkse productie van meer dan 5000 ton;
• Meer dan 100 medewerkers;
• Export naar meer dan 40 landen.
Vraag: Zijn konjacnoedels slecht voor je?
Antwoord: Nee, u kunt het veilig eten.
Vraag: Waarom zijn konjacnoedels verboden?
Antwoord: Het is in Australië verboden vanwege het potentiële risico op verstikking.
Vraag: Is het oké om elke dag konjacnoedels te eten?
Antwoord: Ja, maar niet voortdurend.




