shirataki lasagna-noedels 270 g konajc koude sojabonennoedel | Ketoslim Mo
Shirataki's sojalasagneKan op verschillende manieren geserveerd worden: Ten eerste, koud.magere pastaWas de lasagnebladen twee keer, kook ze vijf minuten in een pan, haal de vellen eruit, laat ze afkoelen en serveer met saus. Ten tweede kun je ook soep maken, voeg wat mager vlees en groenten toe voor een heerlijke smaak.konjac noedelsis 270 gram, een flinke portie
Hoogwaardige konjacnoedels, onafhankelijke verpakking, shirataiki lasagne, een zak van 270 g, koude konjac sojanoedels
Productbeschrijving
| Productnaam: | Konjac sojaboonKoude noedels met konjac-Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | KonjacmeelWater, sojameel |
| Functies: | Gluten-, vet- en suikervrij, koolhydraatarm/vezelrijk |
| Functie: | afvallen, bloedsuiker verlagen,dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 11 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 1g |
| Natrium: | 0 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Eetwijze van koude sojanoedels
| Stap 1 | Methode 1: Laat de groenten weken en spoel ze af met water. Voeg naar eigen smaak kruiden toe en serveer ze vervolgens met groenten, vlees, enzovoort. Heel eenvoudig en handig. Methode 2: Spoel de noedels na het openen van de zak 3 minuten af, breng water aan de kook in een pan, doe de noedels erin en kook ze 5 minuten. Breng het water opnieuw aan de kook, voeg zout, kruiden en bijgerechten toe en serveer. Methode 3: Hot Pot Chinezen geven de voorkeur aan de hotpot-methode. Was de bonen eerst koud, verwijder de schil, leg ze op een bord, wacht tot het water kookt, kook ze 2 minuten en dan kun je ze eten. |




