konjac noedels dieet Konjac garnalen veganistisch eten | Ketoslim Mo
Er zijn veel manieren om ze te eten: koude garnalen, de verpakking openen en de garnalen wassen.voedselTen eerste kun je het in de pan doen en 5 minuten koken, het eruit halen en de bijgerechten en kruiden toevoegen. De tweede manier om het te eten: zodra het gaar is en uit de pan is gehaald, kan het worden gewokt met ander vlees of bijgerechten, wat perfect is voor een veganistische maaltijd.zij
Productbeschrijving
| Productnaam: | Veganistisch gerecht met konjacgarnalen-Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, Water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | gluten-/vet-/suikervrij, koolhydraatarm/vezelrijk |
| Functie: | afvallen, bloedsuiker verlagen,dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar4. Gratis proefmonsters5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 5 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 1,2 g |
| Natrium: | 0 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Ontdek meer over de producten van Ketoslim Mo.
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.





