Fabrikant droge shirataki-noedels 75g gedroogde konjac-noedels | Ketoslim Mo
Gedroogde konjacnoedels
Hoe te eten:
Week konjackdroge konjac noedelsLaat de noedels 30 minuten weken in water tot ze zacht zijn en spoel ze daarna af met schoon water. Je kunt ze gebruiken als basisnoedels of als bijgerecht in bijvoorbeeld hotpot of stoofpot.
Als je gedroogde producten probeertshirataki noedelsHet is aan te raden om de eerste keer eerst een kleine portie te eten om een opgeblazen gevoel en andere ongemakken te voorkomen.
Helemaal smaakloos en heerlijk! Serveer met je favoriete saus! Shirataki noedels, droog, vergelijkbaar met...keto yam noedelsZe hebben een zeer lichte smaak en textuur, waardoor ze perfect zijn om kruiden aan toe te voegen en elk gerecht te maken waar je van droomt.
Waar kan ik shirataki-noedels kopen?
Ketoslim MoAls totaalleverancier van cateringdiensten bieden wij de beste producten tegen de beste prijzen voor uw restaurant, bar, supermarkt, keuken, sportschool, delicatessenwinkel en meer.
Ons doel is niet alleen om onze klanten te voorzien van debeste groothandelsproductenWij bieden de laagste prijzen, maar ook uitstekende persoonlijke klantenservice en snelle verzending. Met meer dan tien jaar ervaring in de konjacindustrie en vertegenwoordigers door het hele land, zijn we er trots op duurzame relaties op te bouwen met restaurateurs, horecagelegenheden en professionals in de voedingssector in heel Nederland. We hopen uw totaalleverancier te worden voor al uw groothandelsbehoeften in de voedingssector.
75 g droge konjacnoedels, vetvrij, keto-dieetproducten met saus
Productbeschrijving
| Productnaam: | Droge konjacnoedels -Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 75 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, Water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | glutenvrij/vetvrij/suikervrij, koolhydraatarm/ |
| Functie: | afvallen, bloedsuiker verlagen,noedels voor gewichtsverlies |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 21 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 4,9 g |
| Voedingsvezels | 0,7 g |
| Natrium: | 6,1 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Worden shirataki-noedels ook droog geleverd?
| Stap 1 | Konjac-productenIn water geconserveerde broodjes drogen meestal niet uit. Het voordeel is dat ze niet de typische Shirataki-geur hebben en dat ze droog en gemakkelijk te vervoeren en op te bergen zijn. Ze zijn bijna smaakloos, maar nemen gemakkelijk de meeste sauzen op, zoals kruidenbroodjes in ramen, sojasaus of roerbaksaus. |
| Stap 2 | Deze soort gedroogde noedels, een klein zakje weegt 75 gram, ongeveer het gewicht van een persoon. Als je er normaal gesproken meer van eet, kun je twee porties tegelijk koken. |
Dit vind je misschien ook leuk
Kun je konjacnoedels drogen?
Ideaal is dat ze gedroogd zijn, dan kun je ze lang in de voorraadkast bewaren. Maar je kunt ze niet meer eten als ze over de datum zijn. Heerlijk met roergebakken groenten, sojasaus en kip/veganistische stukjes.
Kun je gedroogde shirataki-noedels krijgen?
Ze hebben een zeer milde smaak, waardoor ze goed combineren met veel verschillende ingrediënten en sauzen. Konjacnoedels zijn er in een "natte" en een "droge" variant en worden ook in verschillende verpakkingen aangeboden, zoals zakken, dozen, aluminiumfoliedozen, enz.
Hoe kook ik gedroogde konjacnoedels?
Doe de droge noedels in een kom, giet er kokend water overheen en laat ze 10 minuten weken. De noedels worden dan geleidelijk zacht. Breng het water in een pan aan de kook, voeg de noedels toe en kook ze 10 minuten. Voeg de overige ingrediënten, kruiden en bijgerechten toe, schep het gerecht op en eet smakelijk!






