shirataki lasagne Konjac koude noedels op maat | Ketoslim Mo
Koolhydraatarm ketoshirataki lasagneJe kunt er duizend laagjes pannenkoeken van maken, met een sauslaag in het midden, gevuld met kant-en-klare groenten en gebakken vleespasteitjes. Het is erg taai om te eten, dit soort konjac wordt gebruikt voor lasagne.shirataki konjac noedelsHet eten wordt niet heet, een zak weegt 270 gram, dat is het gewicht van 1 persoon. Kan worden aangepast, gratis OEM/ODM-monsters beschikbaar.
Op maat gemaakte konjac noedels 270g koude noedels met een laag koolhydraatgehalte, pure shirataiki konjac koude noedels
Productbeschrijving
| Productnaam: | konjac lasagne-Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, Water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | gluten-/vet-/suikervrij,koolhydraatarm/ |
| Functie: | afvallen, bloedsuiker verlagen,dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar4. Gratis proefmonsters5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 5 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 1,2 g |
| Natrium: | 0 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Lasagne recept met konjac
Dit vind je misschien ook leuk
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.




