Hoogwaardige konjac fettuccine pure slanke konajc pasta | Ketoslim Mo
Maak een gezonde, koolhydraatarme Italiaanse maaltijd met de magie van...konjac fettuccineDeze lijken misschien op typischekonjac fettuccine pastaMaar ze zijn beter voor je lichaam.
Een portie vankonjac noedelsBevat vijf calorieën en drie gram koolhydraten, vergeleken met ongeveer 22 gram voor gewone koolhydraten.lasagne-- zodat ze gemakkelijk in je dagelijkse routine passen.
Konjac wondernoedelszijn favoriet bij vegetariërs.ketogeenen voor mensen met een glutenvrij dieet, omdat het een van de caloriearmste pastasoorten is en ook helpt bij gewichtsbeheersing.
Onze altijd populaire lasagne heeft een klassieke linguinevorm, waardoor hij perfect is om sauzen op te nemen en smaak toe te voegen aan je caloriearme Alfredo-lasagne, lasagne met Parmezaanse kaas, enzovoort.
Groothandel spaghetti pure konjac gerimpelde fettuccine konjac noedels zonder veel calorieën
Productbeschrijving
| Productnaam: | konjac fettuccine-Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, Water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | Gluten-, vet- en suikervrij, koolhydraatarm/vezelrijk |
| Functie: | afvallen, bloedsuiker verlagen,dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar4. Gratis proefmonsters5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 5 kcal |
| Suiker: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 1,2 g |
| Natrium: | 0 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Dit vind je misschien ook leuk
Mensen vragen zich ook af:
Wat is konjac fettuccine?
Konjac fettuccine is een caloriearme pasta gemaakt met konjac. De konjacplant is een wortelgroente die rijk is aan voedingsvezels, glucomannan genaamd, het belangrijkste ingrediënt in konjac fettuccine. Konjac fettuccine lasagne is breder van vorm dan gewone pasta. Als glutenvrij product bevat konjac fettuccine geen zetmeel en dus 0 netto koolhydraten.
Waarom is konjac zo vullend?
Konjac bevat oplosbare vezels, namelijk glucomannan, wat een verzadigd gevoel geeft doordat het zeer langzaam door het spijsverteringskanaal gaat. Het is aangetoond dat het het cholesterolgehalte verlaagt en de bloedsuikerspiegel in balans brengt. De gezondheidsvoordelen van konjac hangen af van de bereidingswijze.
Is konjacpasta geschikt voor een keto-dieet?
Ja, met slechts 2 gram koolhydraten en 5 calorieën per portie van 83 gram is konjacpasta perfect voor mensen die een keto-dieet volgen en zin hebben in pasta. Het is ook een uitstekende keuze voor mensen met een veganistisch of glutenvrij dieet, of voor iedereen die gewoon gezonder wil eten of wat afwisseling wil in het dagelijkse pasta-eten.




