De populaire konjac-snack (pittige latiao) Hot pot groenten hair belly | Ketoslim Mo
Deze zijn geweldig. Ze hebben een lekkere bite, misschien zoals octopus of inktvis, en een heerlijke kruidenmix. Ze bevatten ook weinig calorieën, zo'n 20 per zakje. Een doos met 20 kleine zakjes is makkelijk mee te nemen, dus het is een goede caloriearme snack die je een vol gevoel geeft.
Deze snack is verkrijgbaar in 4 smaken:
Smaak van ingelegde paprika: 22 g per klein zakje, 11 kcal per zakje;
De snacks met hotpot-smaak bevatten 22 gram per klein zakje en elk zakje bevat slechts 24 kcal;
Smaak zuurkool: elk klein zakje bevat 22 gram, elk zakje slechts 15 kcal;
Voor degenen onder jullie die deze konjac-snacks nog nooit hebben gegeten, raad ik aan om eerst de milde augurken en hotpot-snacks te proberen. De ingelegde pepers en pittige snacks zijn daarentegen wel pittig en verdovend.
Productbeschrijving
| Productnaam: | KONJAC SNACK - Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 20 g |
| Hoofdingrediënt: | Water, konjacpoeder, gepekelde peper (gierstpeper), koolzaadolie, zetmeel, eetbaar zout, peper, witte suiker, specerijen, gistextract, voedingsadditieven (natriumglutamaat, 5'-smaaknucleotide dinatrium, melkzuur, azijnzuur, titaniumdioxide, natrium-D-isoascorbaat, citroenzuur, natriumlactaat), eetbare essence |
| Houdbaarheid: | 9 maanden |
| Functies: | gluten-/vet-/suikervrij/koolhydraatarm |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China 2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 482 kJ |
| eiwit | 0g |
| Vetten: | 9,4 g |
| Koolhydraat: | 5,2 g |
| Voedingsvezels | 5,7 g |
| Natrium: | 926 mg |
Dit vind je misschien ook leuk
U kunt vragen
1. Wat is een konjac-snack?
Konjac, de oeroude konjacplant, is een soort alpenplant die groeit in het Sichuan-bekken. Het belangrijkste bestanddeel is konjacgluomanan, een hoogwaardige, wateroplosbare voedingsvezel. Voedingsvezels dragen bij aan een normale darmwerking en zijn een caloriearme stof, die bekend staat als de zevende voedingsstof van het menselijk lichaam. Konjacproducten, gemaakt van konjacgluomanan, hebben een sterke smaak, zijn elastisch en knapperig, en zijn een ideaal voedingsmiddel voor mensen die waarde hechten aan een mooie huid!
2. Productinformatie over hotpot-groenten met buikhaar?
Merk: KETOSLIM MO
Niet biologisch;
Netto-inhoud: 22 g per klein zakje, slechts 23 kcal per zakje;
Herkomst van het merk: China
Smaak: smaak van hotpot, smaak van ingemaakte paprika, smaak van ingemaakte kool, pittige smaak
Verpakkingsgrootte: 16*15 cm
Bewaring: Bewaar op een koele en droge plaats.



