biologisch konjacpoeder extract glucomannanmeel | Ketoslim Mo
KonjacpoederGlucomannan is een soort oplosbare voedingsvezel, die qua structuur en functie vergelijkbaar is met pectine. Het bestaat voornamelijk uit glucomannan, dat is opgebouwd uit glucose- en mannose-eenheden. Het groeit vooral in relatief warme gebieden van Azië, zoals Sichuan, Yunnan, Chongqing, enzovoort.
Konjacpoeder is een puur natuurlijk voedingsmiddel, zonder schadelijke kleurstoffen en conserveringsmiddelen die de menselijke gezondheid kunnen aantasten. Het wordt traditioneel gebruikt in Chinese recepten.konjac tofuHet wordt gemaakt van dit ingrediënt en is rijk aan voedingsvezels en eiwitten, maar wordt nu gebruikt als een alternatieve manier om af te vallen. Het kan ook de bloedsuikerspiegel verlagen. De rol bij gewichtsverlies.
Uiterlijk: wit poeder
Droogmethode: sproeidrogen en vriesdrogen
Smaak: Frisse konjac-smaak
Houdbaarheid: 12 maanden
voedingsadditief konjac gompoeder extract glucomannanmeel
Productbeschrijving
| Productnaam: | konjacpoeder-Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 25 kg |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, Water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | gluten/vet/suikervrij, koolhydraatarm/ |
| Functie: | afvallen, bloedsuiker verlagen,dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 680 kJ |
| Suiker: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 0g |
| Natrium: | 50 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Wat is biologisch konjacmeel?
| Stap 1 | Konjacmeelnoedels zijn er in verschillende varianten en worden gemaakt van de wortel van de konnyaku imo-plant, een wilde yam-achtige plant die oorspronkelijk uit Azië komt. De wortel van de plant bevat veel water en vezels. Het plantaardige meel van deze plant wordt konjacmeel genoemd.loer. |
Leer meer over Ketoslim Mo-producten
Veelgestelde vragen
Wat is de snelste levertijd voor konjacnoedels?
Zijn er halal-gecertificeerde konjacnoedels verkrijgbaar?
Kunt u informatie verstrekken over instant konjacnoedels?
Welke certificeringen zijn vereist voor de export van konjac naar het Midden-Oosten?
Waar kan ik hoogwaardige, vetarme konnyaku-noedels vinden?
Wat is konjac precies?
Het woord of de naam konjac is voor sommigen misschien onbekend, wat verrassend is gezien het feit dat de plant oorspronkelijk uit Aziatische landen komt. Konjac is een plant die voorkomt in China en in heel Oost- en Zuidoost-Azië. Voor voedingssupplementen wordt de vrucht van de konjac meestal tot poeder vermalen en vervolgens verwerkt tot diverse konjacproducten zoals konjacnoedels, konjacrijst, konjactofu, konjacsnacks, enzovoort.
Konjac is zeer zeldzaam in het Westen en het is niet bekend wat de werking ervan is, behalve voor leveranciers die gespecialiseerd zijn in de verkoop van het poeder. Het is niet gegarandeerd dat dit poeder in uw regio verkrijgbaar is, tenzij u het online koopt.
Wat is glumannan?
Als je op zoek bent naar supplementen gemaakt van konjac, zou je verwachten dat ze "biologisch konjacpoeder" heten. Glucomannan is een vezel die in konjac voorkomt, en het poeder zou een scala aan aantrekkelijke gezondheidsvoordelen bieden. Daarom worden poeders gemaakt van konjac gelabeld met de vezels die ze bevatten, en niet met de plant zelf.



