Konjac Milkshake OEM/ODM proviate label丨Ketoslim Mo
Over dit artikel
Een voedzame milkshake bevat 144 kilojoules aan calorieën, terwijl een hamburger 800 kilojoules aan calorieën bevat. Het drinken van een milkshake staat gelijk aan 1 uur hardlopen, 2 uur zwemmen en 8 kilometer hardlopen. Er zijn veel smaken om uit te kiezen.
HOE TE GEBRUIKEN:
Direct te gebruiken, geen wachttijd. Bereidingswijze: Schud de beker goed zodat het poeder gelijkmatig verdeeld is, voeg warm water toe, schud grondig en serveer. Je kunt ook een glas water nemen en er heet water aan toevoegen; je ontbijt wordt dan nog lekkerder en voedzamer.
Productlabels
| Productnaam: | Konjac milkshake |
| Nettogewicht van de noedels: | 100 g |
| Hoofdingrediënt: | Water, konjacmeel |
| Houdbaarheid: | 12 maanden |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leverancier in China 2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis monsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 1436 kJ |
| Eiwit: | 54 g |
| Vetten: | 0g |
| Koolhydraat: | 1,2 g |
| Natrium: | 338 g |




