Havermoutvezelrijst | Smaak van Aziatische konjacrijst, koolhydraatarm | Ketoslim Mo
Over dit artikel
Konjac havermout dikke rijstDit is instantrijst, de belangrijkste ingrediënten zijn havermout en konjacrijst. Haver is rijk aan voedingsvezels en konjac is rijk aan glucomannan en voedingsvezels, waardoor dit een gezonde rijstsoort is met een hoog vezelgehalte. Het kan de spijsvertering bevorderen, de darmgezondheid behouden en het darmmilieu verbeteren. Konjac, havermout en grove rijst bevatten geen suiker en zijn ook goed voor diabetici. Het eten ervan als basisvoedsel kan de bloedsuikerspiegel stabiel houden of verlagen.
Functies
• Vetvrij, suikervrij, caloriearm
• Rijk aan vezels
• glutenvrij
Het product heeft HACCP-, IFS-, BRC-, FDA-, QS-, JAS-, Kosher- en andere certificeringen behaald, waardoor het een perfect halalproduct is.
Productlabels
| Productnaam: | Konjac havervezelrijst |
| Nettogewicht van de noedels: | 336 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacrijst (water, konjacpoeder, tapiocazetmeel), haverkorrels |
| Functies: | glutenvrij/ vetvrij/ |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leverancier in China 2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis monsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
HOE TE GEBRUIKEN:
1. Pak het pakket uit.
2. Voeg naar wens een gerecht, saus of bijgerecht toe.
3. De konjacrijst is direct klaar om te eten en is een snelle maaltijd waar je van kunt genieten.
Voedingsinformatie
| Energie: | 316 kcal |
| Eiwit: | 1,4 g |
| Vetten: | 1,1 g |
| Koolhydraat: | 14,8 g |
| Natrium: | 8 mg |
Meer items om te ontdekken
Ketoslim mo Co., Ltd. is een fabrikant van konjac-voedingsproducten met goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsindustrie en andere sectoren.
Onze voordelen:
• Meer dan 10 jaar ervaring in de branche;
• Plantoppervlakte van meer dan 6000 vierkante meter;
• Jaarlijkse productie van meer dan 5000 ton;
• Meer dan 100 medewerkers;
• Export naar meer dan 40 landen.
Zijn konjacnoedels slecht voor je?
Nee, het is gemaakt van wateroplosbare voedingsvezels, die helpen bij gewichtsverlies.
Waarom is konjacwortel verboden in Australië?
Hoewel het product bedoeld is om te worden gegeten door zachtjes in de verpakking te knijpen, kan een consument het product met voldoende kracht opzuigen om het onbedoeld in de luchtpijp te laten vast komen te zitten. Vanwege dit gevaar hebben de Europese Unie en Australië konjacgelei verboden.
Kun je ziek worden van konjacnoedels?
Nee, verwerkte konjacnoedels zijn gemaakt van konjacwortel, een natuurlijke plantensoort, en zullen je geen kwaad doen.
Zijn konjacnoedels geschikt voor het keto-dieet?
Konjacnoedels zijn geschikt voor een keto-dieet. Ze bestaan voor 97% uit water en 3% vezels. Vezels zijn koolhydraten, maar hebben geen invloed op de insulineproductie.






