Droge konjacrijst Shiratakirijst | Ketoslim Mo
Productbeschrijving
De vorm is hetzelfde als gewone rijst, maar het is gezonder.shirataki-rijstHet is caloriearm en koolhydraatarm, dus het is perfect.maaltijdvervangerAls je probeert af te vallen of je bloedsuikerspiegel onder controle te houden.Het is ook gunstig om het door je dagelijkse rijst te mengen.Gedroogde konjacrijstis gemaakt van de wortels van dekonjacplantHet bevat schone en traceerbare ingrediënten, waardoor het een perfect alternatief is voor gewone rijst.
Voedingsinformatie
| Typische waarde: | Per 200 g(gekookte droge rijst) |
| Energie: | 28,4 kcal/119 kJ |
| Totaal vet: | 0g |
| Koolhydraat: | 6g |
| Vezel | 0,6 g |
| Eiwit | 0,6 g |
| Natrium: | 0 mg |
| Productnaam: | Droge ShiratakiKonjacrijst |
| Specificatie: | 200 g |
| Hoofdingrediënt: | Water,Konjacmeel |
| Vetgehalte (%): | 5 kcal |
| Functies: | glutenvrij / eiwitarm / vetarm |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één levering (van ontwerp tot productie) 2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM ODM OBM-service 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid |
Feiten over Shirataki Konjacrijst
Shirataki-rijst(ofdroge konjacrijst) is gemaakt van dekonjacplanten bevat 97% water en 3% vezels.
Droge rijst wordt elastisch en krijgt een geleiachtige textuur nadat het water heeft opgenomen en geweekt is.
Konjacrijst is een goed voedingsmiddel voor gewichtsverlies en het beheersen van de bloedsuikerspiegel, omdat 100 gram konjacrijst slechts 73 kJ calorieën en 4,3 gram koolhydraten bevat, en geen vet of suiker.
De textuur van shiratakirijst verandert na het invriezen, vries producten gemaakt van shiratakirijst daarom niet in! Bewaar op kamertemperatuur!
Bereidingsinstructies
(De verhouding rijst en water is 1:1,2)





