Voorgekookte rijst met veel vezels (konjacrijst) | 0 suiker, caloriearme rijst | Ketoslim Mo
Over dit artikel
Ketoslim MoVoorgekookt, vezelrijk voedselKonjacrijstHet is een vezelrijk, vetarm product. Het wordt gemaakt van gewone konjac en is rijk aan voedingsvezels, die de spijsvertering bevorderen en de bloedsuikerspiegel reguleren. Het is ideaal voor mensen die zich zorgen maken over afvallen.
Over dit artikel
1. LAAG VETGEHALTE:Voorgekookt, vezelrijk voedselkonjacrijstHet is een vetarm voedsel. Het bevat minder vet dan gewone rijst of andere basisvoedingsmiddelen, wat helpt bij het beheersen van de calorie-inname. Het is de beste keuze voor mensen die zich zorgen maken over overgewicht en overtollig vet.
2. HOOG VOEDINGSVEZELGEHALTE:Voorgekookt, vezelrijk voedselkonjacrijstis rijk aan voedingsvezels. Voedingsvezels zijn essentieel voor een goede spijsvertering, bevorderen de stoelgang, voorkomen constipatie en helpen de eetlust te reguleren. Kies daarom voor vezelrijke producten.konjacrijstAls basisvoedsel kan het je inname van voedingsvezels verhogen en je darmfunctie verbeteren.
3. GLUTENVRIJ:Voorgekookt, vezelrijk.KonjacrijstDit is een glutenvrij product voor mensen met glutenintolerantie of glutenangst. Gluten is een eiwit dat in veel granen voorkomt, maar bij sommige mensen onaangename of ongewenste reacties kan veroorzaken. Door te kiezen voor glutenvrije producten kunt u dit probleem voorkomen.konjacrijstZo kun je genieten van een smakelijk basisproduct zonder last te hebben van glutenintolerantie.
Voedingsinformatie
| Voedingsfeiten | |
| 2 porties per verpakking | |
| Portiegrootte | 1/2 verpakking (100 g) |
| Hoeveelheid per portie: | 334 |
| Calorieën | |
| % Dagelijkse waarde | |
| Totaal vet 0,6 g | 1% |
| Verzadigd vet 0 g | 0% |
| Transvet 0 g | |
| Totaal aantal koolhydraten: 72 g | 24% |
| Eiwit 5,1 g | 9% |
| Voedingsvezels 8,1 g | 32% |
| Totaal suikers 0 g | |
| Bevat 0 g toegevoegde suikers | 0% |
| Natrium 0 g | 0% |
| Geen significante bron van calorieën uit vet, verzadigd vet, transvet, cholesterol, suikers, vitamine A, vitamine D, calcium en ijzer. | |
| *De percentages van de dagelijkse aanbevolen hoeveelheid zijn gebaseerd op een dieet van 2000 calorieën. | |
Productbeschrijving
| Productnaam: | Voorgekookte vezelrijke konjacrijst |
| Hoofdingrediënt: | Rijst,konjacpoeder, maïszetmeel met een hoog amylosegehalte (resistent zetmeel) |
| Functies: | GlutenvrijVetarm / Vezelrijk / Natriumvrij |
| Functie: | Gewichtsverlies, verlaging van de bloedsuikerspiegel, vegetarische maaltijdvervanger |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Nettogewicht: | 80-120 g (aanpasbaar) |
| Voedingsvezels: | 8,1 g |
| Vetgehalte: | 0,6 g |
| Houdbaarheid: | 12 maanden |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één levering |
| 2. Meer dan 10 jaar ervaring | |
| 3. OEM/ODM/OBM is beschikbaar. | |
| 4. Gratis proefmonsters | |
| 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Detailafbeelding
Toepasselijke scenario's
Fabriek






