op maat gemaakte konjac noedels magere pasta Gratis monster biologische konjac spaghetti | Ketoslim Mo
•Vezelrijk
• Tarwevrij
• Koolhydraatarm
• Glutenvrij
• GMO-vrij
Magere pasta is rijk aanGlucomannan, het bestanddeel van konjac-pasta, wordt ook wel konjac genoemd (een volledig natuurlijke plant).Gewichtsverlies, verlaging van de bloeddruk en bloedsuikerspiegel, ontgifting en stoelgang, kankerpreventie en calciumsupplementen, en nog veel meer. Het zetmeelgehalte is vrijwel nul, alles gericht op het bevorderen van de gezondheid. Ook mensen met diabetes kunnen fettuccine eten. We hebben een veiligheidsinspectiesysteem, aangezien Keto-slim mo meer dan 10 jaar ervaring heeft en beschikt over gezaghebbende internationale certificeringen: HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS, enz.
Groothandel konjac-noedels /270g Shirataki-spaghetti /Zero Carb /Organische Konjac-pasta
Productbeschrijving
| Productnaam: | Biologische konjacpastaKetoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | Gluten-, vet- en suikervrij, koolhydraatarm/vezelrijk |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één levering in China 2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 5 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 1,2 g |
| Natrium: | 7 mg |
Ontdek meer over de producten van Ketoslim Mo.
Is magere pasta geschikt voor een keto-dieet?
Ja, met slechts 2 gram koolhydraten en 5 calorieën per portie van 83 gram is konjacpasta perfect voor mensen die een keto-dieet volgen en zin hebben in pasta. Het is ook een uitstekende keuze voor mensen met een veganistisch of glutenvrij dieet, of voor iedereen die gewoon gezonder wil eten of wat afwisseling wil in het dagelijkse pasta-eten.
Bewaarwijze voor konjacnoedels?
Konjacnoedels zijn vochtig. Om de konjacgel stabiel te houden, moet deze in een alkalische oplossing worden verpakt, wat de smaak van de noedels ten goede komt. Als je de noedels in de koelkast invriest, worden ze stijf en dat heeft invloed op de textuur.


