Tofu konjac biologische wortel volwaardige voeding Vezelrijke tofu丨Ketoslim mo
Over Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. is een fabrikant van konjac-voedingsproducten met goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsindustrie en andere sectoren.
Onze voordelen:
• Meer dan 10 jaar ervaring in de branche;
• Plantoppervlakte van meer dan 6000 vierkante meter;
• Jaarlijkse productie van meer dan 5000 ton;
• Meer dan 100 medewerkers;
• Export naar meer dan 40 landen.
Productlabels
| Productnaam: | konajc tofu-Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 300 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | Gluten-, vet- en suikervrij, koolhydraatarm/vezelrijk |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China 2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 15 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 3,8 g |
| Natrium: | 0 mg |
- •BEVORDERT EEN GEZONDE EETWIJZE-- Tofu op basis van konjac, een groen en fris voedingsmiddel, bevordert gezond gewichtsverlies met een heerlijke basisvoeding die slechts 65 kJ per portie bevat. Verkrijgbaar in de traditionele tofu-vorm, couscous, spaghetti, lasagne, fettuccini en rijst, en elk is volledig vrij van suiker en gluten.
- • TOFU OP BASIS VAN KONJACKonjac-tofu wordt gemaakt van glucomannan, afkomstig van de amorphophallus konjac, en is caloriearm en vezelrijk.
- • EEN HEERLIJK TOFU-ALTERNATIEF-- Door de toegevoegde eetbare ingrediënten en brandstof kan het direct in saladedressings worden gedoopt, koken is niet nodig, de smaak is zacht en romig, wat erg lekker is.
Nieuw product 2021: gezonde Konajc-voeding, populaire hotpot, harige buik, Konajc veganistische voeding.
Wat is konjac-tofu?
Het is een gelei gemaakt van konjacpoeder, groen en fris, met weinig calorieën en veel vezels.
Waarom is konjacwortel verboden in Australië?
Hoewel het product bedoeld is om te worden gegeten door zachtjes in de verpakking te knijpen, kan een consument het product met voldoende kracht opzuigen om het onbedoeld in de luchtpijp te laten vast komen te zitten. Vanwege dit gevaar hebben de Europese Unie en Australië konjacgelei verboden.
Waarom is konjac slecht?
Rauwe konjac kan giftig voor je zijn, en te veel ervan in één keer consumeren kan bijwerkingen veroorzaken, aangezienwaterabsorberend De kwaliteit is goed. Maar als je het volgens de instructies eet, is er niets aan de hand.
Is het veilig om konjac te eten?
Zonder enige bewerking voor consumptie is het onschadelijk; het moet gesteriliseerd worden en vele andere processen doorlopen. Ons product is 100% veilig om van te genieten.




