Droge pure pasta HALAL noedels Ketoslim Mo Shirataki afslanknoedel 100g
Over dit artikel
Droog en rechtpastais een soortinstant noedelsDat is erg handig.militairZowel voor gebruik binnenshuis als buitenshuis is het een uitstekende keuze. 100 gram per portie, een verstandige keuze voor onderweg, of je nu op reis bent of de bergen beklimt. Vóór Kerstmis raden we je deze gloednieuwe instantnoedels met korting aan. Gemaakt van konjacwortel, zit het boordevol voedingsstoffen.voedingsvezelsHoe langer het interval tussen de maaltijden, hoe meer honger je krijgt. Het heeft in principe geen smaak, je kunt er naar wens ingrediënten aan toevoegen, het is makkelijk te bereiden, zowel koken als brouwen is prima.
HOE TE GEBRUIKEN/CONSUMPTIE
1. Voeg de gekookte gerechten toe metrijstin de kleine kom
2. Plaats het verwarmingskussen in de grote kom en giet er water op kamertemperatuur in. Giet dit water vervolgens in de kleine kom.
3. Plaats de kleine kom bovenop de grote kom. Dek alles af met het deksel.
4. Wacht ongeveer 15 minuten.
5. Zolang er stoom uit de kom komt, kunt u van uw gerecht genieten!
Productbeschrijving
| Productnaam: | Droge rechte pasta |
| Nettogewicht van de noedels: | 100 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacpoeder, aardappelzetmeel, water, voedingsadditieven |
| Houdbaarheid | 18 maanden |
| Functies: | Glutenvrij/Vetvrij/Keto-vriendelijk |
| Functie: | Handig/Klaar om te eten |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar4. Gratis proefmonsters5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 221 kcal |
| Eiwit: | 1,9 g |
| Vetten: | 0g |
| Koolhydraat: | 52,3 g |
| Natrium: | 11 mg |
VIDEO
Ontdek meer over de producten van Ketoslim Mo.
Ketoslim mo Co., Ltd. is een fabrikant van konjac-voedingsproducten met goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsindustrie en andere sectoren.
Onze voordelen:
• Meer dan 10 jaar ervaring in de branche;
• Plantoppervlakte van meer dan 6000 vierkante meter;
• Jaarlijkse productie van meer dan 5000 ton;
• Meer dan 100 medewerkers;
• Export naar meer dan 40 landen.
Vraag: Zijn konjacnoedels slecht voor je?
Antwoord: Nee, u kunt het veilig eten.
Vraag: Waarom zijn konjacnoedels verboden?
Antwoord: Het is in Australië verboden vanwege het potentiële risico op verstikking.
Vraag: Is het oké om elke dag konjacnoedels te eten?
Antwoord: Ja, maar niet voortdurend.




