Keto Driekleurige Gedroogde Konjacrijst | Rijst met Lage Glycemische Index | Ketoslim Mo
Over dit artikel
Ketoslim Mo's Keto Tri-ColorGedroogde konjacrijstDit is een voedzaam en heerlijk product met een lage glycemische index, speciaal ontwikkeld voor mensen die een ketogeen dieet volgen. Gemaakt met konjac, een caloriearme, vezelrijke wortelgroente, bieden we een alternatief voor traditionele rijst.
Het is verkrijgbaar in drie heldere kleuren: paars, groen en geel, die de drie graansoorten vertegenwoordigen en zo variatie aan uw maaltijden toevoegen. Deze kleurrijke variant is verkrijgbaar in drie kleuren.konjacrijstHet zal niet alleen je smaakpapillen verwennen, maar ook een vrolijke kleurtoevoeging zijn aan je keto-maaltijden.
De functie
De vijf belangrijkste kenmerken van keto driekleurigkonjacrijstproduct met lage glycemische index:
1. Traditionele Chinese vegetarische maaltijden
2. Kies voor organische basisbeplanting
3. Ecologische beplanting, geen chemische meststoffen of bestrijdingsmiddelen.
4. Handmatige controle om de productkwaliteit te waarborgen.
5. Gecertificeerde producten
Voordelen
De 4 belangrijkste voordelen van keto driekleurige konjacrijst met een lage glycemische index:
1. Voedingswaarde, vetarm en volledige maaltijdvervanger
2. Lage glycemische index / Lage GI
3. Geschikt voor diabetici
4. Graanselectie, vol en kauwbaar
Productbeschrijving
| Productnaam: | Driekleurige konjacrijst |
| Hoofdingrediënt: | Rijst, gierstmeel, maïsmeel, paarse aardappelmeel, zoete aardappelmeel, aardappelmeel, boekweitmeel, havermeel, quinoameel, hooglandgerstmeel, tarweproteïnepoeder, voedingsvezelpoeder, bittermeloenpoeder, cordyceps militarispoeder, selderijpoeder, mungboonpoeder, yampoeder, kudzuwortelpoeder, moerbeibladextract, wolfbespoeder, lijnzaadpoeder.konjacpoederPoria-poeder, maïszetmeel met een hoog amylosegehalte (resistent zetmeel), eetbaar zout |
| Functies: | Lage glycemische index/Vetarm/Koolhydraatarm/Natriumarm |
| Functie: | Gewichtsverlies, verlaging van de bloedsuikerspiegel, alternatieve voedingsmiddelen voor diabetes |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Nettogewicht: | aanpasbaar |
| Koolhydraat: | 75,2 g |
| Vetgehalte: | 1,7 g |
| Houdbaarheid: | 12 maanden |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één levering |
| 2. Meer dan 10 jaar ervaring | |
| 3. OEM/ODM/OBM is beschikbaar. | |
| 4. Gratis proefmonsters | |
| 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Voedingsfeiten | |
| 2 porties per verpakking | |
| Portiegrootte | 1/2 verpakking (100 g) |
| Hoeveelheid per portie: | 356 |
| Calorieën | |
| % Dagelijkse waarde | |
| Totaal vet 1,7 g | 3% |
| Verzadigd vet 0 g | 0% |
| Transvet 0 g | |
| Totaal aantal koolhydraten: 75,2 g | 25% |
| Eiwit 7,4 g | 12% |
| Voedingsvezels 2,6 g | 10% |
| Totaal suikers 0 g | |
| Bevat 0 g toegevoegde suikers | 0% |
| Natrium 42 g | 2% |
| Geen significante bron van calorieën uit vet, verzadigd vet, transvet, cholesterol, suikers, vitamine A, vitamine D, calcium en ijzer. | |
| *De percentages van de dagelijkse aanbevolen hoeveelheid zijn gebaseerd op een dieet van 2000 calorieën. | |
Detailafbeelding
Toepasselijke scenario's
Fabriek






