Groothandel Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snackgelei
Koop de beste calorievrije gelei voor de laagste prijs.
Je bent hier aan het juiste adres! Global Search is een effectief online platform waar merken en verkopers hun producten kunnen promoten en klanten hun producten kunnen kopen. Met een breed scala aan producten in honderden categorieën is het dé plek voor alles wat je nodig hebt.
We werken samen met duizenden toonaangevende merken en betrouwbare verkopers om u een breed assortiment producten aan te bieden. MetKetoslim MoJe vindt er officiële merkwinkels en veel andere onafhankelijke verkopers die het verkopen.100% authentieke producten,Wij bieden individueel goederen en diensten aan die aan de wensen van elke klant voldoen. Als het gaat om het kopen van caloriearme gelei, zijn er zeker genoeg opties. Profiteer van geweldige besparingen, kortingen en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding wanneer u caloriearme gelei koopt opketoslim Movoor prijs en kwaliteit.
Uw caloriearme gelei wordt gemakkelijk bij u thuisbezorgd, waar u ook bent, en retourneren is gegarandeerd probleemloos. Productkwaliteit en klanttevredenheid staan bij ons voorop. Bekijk ons ruime assortiment caloriearme gelei en plaats uw bestelling nu!
Als je op zoek bent naar iets in het hogere segment of juist naar iets betaalbaars. 0 calorieën geleiyJe kunt het hier zeker krijgen! Konnyaku is verkrijgbaar in twee verschillende smaken: perzik en druif. Scheur langs de stippellijn bovenaan het zakje open, druk de inhoud er direct uit en je kunt het meteen opeten. Je hoeft je geen zorgen te maken dat je na het eten van gelei een gênante situatie creëert. Het belangrijkste is dat het 0 calorieën en veel vezels bevat. Een aanrader voor mensen die willen afvallen!
Groothandel Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snackgelei
Productbeschrijving
| Productnaam: | Konjacgelei |
| Nettogewicht van de noedels: | 300 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, Water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | Gluten-, vet- en suikervrij, koolhydraatarm/vezelrijk |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 0 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 4,5 g |
| Suiker | 0g |
| Natrium: | 0 mg |
Dit vind je misschien ook interessant:
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding





