Shirataki-rijst met havervezels | KETO Konjac-rijstfabrikant | Ketoslim Mo
Konjac haverrijstDe belangrijkste ingrediënten zijn konjac (rijk aanglucomannan) en havervezels, die rijk zijn aan voedingsvezels. Geen vet, geen koolhydraten, geen suiker, slechts 9 kcal per verpakking.Konjacrijststaat ook bekend alsShirataki-rijstAls je je zorgen maakt over een caloriearm, koolhydraatarm of glutenvrij dieet, betekent dat niet dat je niet kunt genieten van heerlijke rijstgerechten. Konjac havermoutrijst, die geen specifieke smaak heeft, betekent dat je willekeurige combinaties kunt maken zonder dat dit de smaak beïnvloedt.
Ketoslim Moricht zich op het zijn van een groothandel inkonjac etenU kunt producten bij ons bedrijf kopen en deze vervolgens distribueren. Het marktpotentieel van konjacproducten is enorm. We bieden u bovendien onze uitgebreide verkoopervaring, zodat u kunt deelnemen aan de transformatie van konjacproducten.
Voedingsinformatie
| Energie: | 37 kJ |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0g |
| Koolhydraat: | 0g |
| Natrium: | 2 mg |
Productlabels
| Productnaam: | Haver Konjac Parelrijst |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Water,Konjacmeel |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | glutenvrij/vetvrij/rijk aan vezels |
| Functie: | afvallen, bloedsuiker verlagen,dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringsoplossing China2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Mensen vragen ook wel eens
Voor de meeste mensen is het veilig, maar ze moeten de instructies wel zorgvuldig lezen.
Zoals afvallen, een hoge bloeddruk verlagen en de vezelinname verhogen die het lichaam nodig heeft.
Miracle Rice is een shirataki-rijstsoort gemaakt van meel van de Konnyaku Imo (konjac)-plant.
Het is smakeloos en taai.
Meer items om te ontdekken
Ketoslim mo Co., Ltd. is een fabrikant van konjac-voedingsproducten met goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsindustrie en andere sectoren. Onze voordelen: • Meer dan 10 jaar ervaring in de branche; • Meer dan 6000 vierkante meter teeltoppervlakte; • Meer dan 5000 ton jaarlijkse productie; • Meer dan 100 medewerkers; • Export naar meer dan 40 landen.
Waarom is konjacwortel verboden in Australië?
Hoewel het product bedoeld is om te worden gegeten door zachtjes in de verpakking te knijpen, kan een consument het product met voldoende kracht opzuigen om het onbedoeld in de luchtpijp te laten vast komen te zitten. Vanwege dit gevaar hebben de Europese Unie en Australië konjacgelei verboden.
Hoeveel koolhydraten bevat konjac haverrijst?
Het bevat 3 gram totale koolhydraten, 10 calorieën en 0 gram netto koolhydraten.
Hoe smaakt havermout van konjac?
Als je het goed bereidt en kookt, is havermout smaakloos. De rijst heeft een veerkrachtige, geleiachtige textuur. Zoals beschreven, komt de visachtige geur van de waterige oplossing in de verpakking. Spoel de rijst daarom volgens de instructies en bak hem vervolgens in een droge pan zonder olie om al het water te verwijderen voordat je de kruiden toevoegt.





