Konjacgelei toppings fruitgelei bubble tea chewy Ketoslim Mo
Over dit artikel:
Konjacgelei als toppingDe vorm is bolvormig, de smaak is taai en de kauwsmaak is veerkrachtig. Gemaakt van konjac, een plant volvoedingsvezelsNiet alleen toe te voegen aan bubble tea, maar ook aan alle andere theesoorten en melkthee die je lekker vindt. We bieden consumenten meer creatieve combinaties en ideeën, waardoor er oneindig veel drankmogelijkheden ontstaan. Zacht en verslavend knapperig, konjacgelei is een gezonder alternatief voor tapiocaparels! Deze populaire vetarme variant is een goed alternatief voor tapiocaparels.snackDe ingrediënten uit Azië geven deze gekarameliseerde creatie extra textuur en smaak, voor een sensationeel mondgevoel waar je dol op zult zijn - zonder de extra calorieën en koolhydraten.
• Rijk aan voedingsvezels, waardoor je een vol gevoel krijgt en uiteindelijk minder eet.
• Stil je trek in zoete thee met een heerlijk duo van bruine suikerMelktheeEn onweerstaanbaar zachte gelei in een kleverige, boterachtige karamelsiroop. Trakteer jezelf op een drankje van Starbucks-kwaliteit voor een fractie van de prijs.
• Vier smaken: Originele smaak, Bruine suikersmaak,Matchasmaak en Sakura-smaak.
Attribuut
1. Gebruiksklaar
2. Bewaar op een koele en droge plaats, ongeopend gedurende 1 jaar.
3. Geschikt voor koude dranken, smaakt beter.
Productlabels
| Productnaam: | Konjacgeleitoppings |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Water,Konjacmeel |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | glutenvrij/ eiwitarm/vezelrijk |
| Functie: | afvallen, bloedsuiker verlagen,dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringsoplossing China2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 345 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0g |
| Koolhydraat: | 20,3 g |
| Natrium: | 17 mg |
Meer items om te ontdekken
Mensen vragen ook wel eens
Ketoslim mo Co., Ltd. is een fabrikant van konjac-voedingsproducten met goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsindustrie en andere sectoren.
Onze voordelen:
• Meer dan 10 jaar ervaring in de branche;
• Plantoppervlakte van meer dan 6000 vierkante meter;
• Jaarlijkse productie van meer dan 5000 ton;
• Meer dan 100 medewerkers;
• Export naar meer dan 40 landen.

Zijn konjacnoedels slecht voor je?
Nee, het is gemaakt van wateroplosbare voedingsvezels, die helpen bij gewichtsverlies.
Waarom is konjacwortel verboden in Australië?
Hoewel het product bedoeld is om te worden gegeten door zachtjes in de verpakking te knijpen, kan een consument het product met voldoende kracht opzuigen om het onbedoeld in de luchtpijp te laten vast komen te zitten. Vanwege dit gevaar hebben de Europese Unie en Australië konjacgelei verboden.
Kun je ziek worden van konjacnoedels?
Nee, verwerkte konjacnoedels zijn gemaakt van konjacwortel, een natuurlijke plantensoort, en zullen je geen kwaad doen.
Zijn konjacnoedels geschikt voor het keto-dieet?
Konjacnoedels zijn geschikt voor een keto-dieet. Ze bestaan voor 97% uit water en 3% vezels. Vezels zijn koolhydraten, maar hebben geen invloed op de insulineproductie.






