Fabriek directe keto Konjac udon-noedels | Ketoslim Mo
Waar kun je konjacnoedels kopen?
Ketoslim MoAls totaalleverancier van cateringdiensten bieden wij de beste producten tegen de beste prijzen voor uw restaurant, bar, supermarkt, keuken, sportschool, delicatessenwinkel en meer.
Ons doel is niet alleen om onze klanten te voorzien van debeste groothandelsproductenWij bieden niet alleen de laagste prijzen, maar ook uitstekende persoonlijke klantenservice en snelle verzending. Met meer dan tien jaar ervaring in de konjacindustrie beschikken we over diverse expertisegebieden.konjac udon noedelsMet meer dan tien jaar ervaring in de konjacindustrie hebben we goede contacten met restaurateurs, culinaire bedrijven en professionals in de voedingssector door het hele land. We hopen een totaalleverancier te worden voor al uw groothandelsbehoeften in de voedingssector.
Suikervrije konjac pasta glutenvrije natte konjac spaghetti noedels Konjac udon noedels
Productbeschrijving
| Productnaam: | konjac udon noedels-Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel,Water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | gluten/vet/suikervrij,koolhydraatarm/ |
| Functie: | afvallen, bloedsuiker verlagen,dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 4 kcal |
| Suiker: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 3,2 g |
| Natrium: | 7 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Enkele korte weetjes over konjac
| Stap 1 | SindskonjacproductenKonjac kan vervormen en bederven zonder bewaring in water. Door het voedsel in de zak te bewaren met loogwater (zonder toevoeging van conserveermiddelen) blijft de vorm van konjac behouden en de smaak beter. |
| Stap 2 | Konjac is rijk aan voedingsvezels, maar levert onvoldoende energie en eiwitten. Eet daarom ook met mate.konjac etenVergeet tegelijkertijd niet om fruit, groenten en vlees te combineren in je maaltijden, dat is immers beter voor je gezondheid. |




