Chinese konjac snack (konnyaku snack) (Hotpot smaak) | Ketoslim Mo
Chinese konjac snackIngrediënten zijn: water,konjacmeelIngrediënten: zetmeel, plantaardige olie, chilipeper, zout, witte suiker. Houdbaarheid: 12 maanden; Nettogewicht: 270 g. Bewaren op een koele en droge plaats. Niet invriezen.
Suikervrije, vezelrijke dieetvoeding op maat, instant konjacvoeding, konjac snacks.
Productbeschrijving
| Productnaam: | Chinakonjac snack-Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 22 g |
| Hoofdingrediënt: | Water,KonjacpoederGepekelde peper (gierstpeper), koolzaadolie, zetmeel, eetbaar zout, peper, witte suiker, specerijen, gistextract, voedingsadditieven (natriumglutamaat, 5'-smaaknucleotide dinatrium, melkzuur, azijnzuur, titaniumdioxide, natrium-D-isoascorbaat, citroenzuur, natriumlactaat), eetbare essence |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | gluten-/vet-/suikervrij,koolhydraatarm/ |
| Functie: | afvallen, bloedsuiker verlagen,dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 456 kJ |
| Eiwit: | 1,1 g |
| Vetten: | 6,2 g |
| Koolhydraat: | 7,6 g |
| Natrium: | 1026 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Wat is een konjac-snack?
| Stap 1 | Je zou denken dat de snack gemaakt is van inktvis of octopus. Maar in feite is de snack gemaakt van konjacmeel. |
Ontdek meer over de producten van Ketoslim Mo.
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.




