konjacwortelvezels volwaardige voeding hotpot harige buik Caloriearm vezelrijk
Over Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. is een fabrikant vankonjac etenMet goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsmiddelenindustrie en andere sectoren.
Onze voordelen:
• Meer dan 10 jaar ervaring in de branche;
• Plantoppervlakte van meer dan 6000 vierkante meter;
• Jaarlijkse productie van meer dan 5000 ton;
• Meer dan 100 medewerkers;
• Export naar meer dan 40 landen.
Productlabels
| Productnaam: | konajc veganistisch eten-Ketoslim Moharige buik |
| Nettogewicht | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacpoeder(Konjacmeel), Water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | gluten/vet/suikervrij, lage carlorie/vezelrijk |
| Functie: | gewichtsverlies, lagere bloedsuikerspiegel,dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis samples5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Overig ingrediënt: zeewierpoeder
Voedingsinformatie
| Energie: | 17 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 2,8 g |
| Natrium: | 0 mg |
- •BEVORDERT EEN GEZONDE EETWIJZE -- KonjacwortelVezelrijke volwaardige voeding bevordert gezond gewichtsverlies met een heerlijke basisvoeding die slechts 73 kJ per portie bevat. Verkrijgbaar in de traditionele vorm van een harige buik, couscous, spaghetti, lasagne, fettuccine en konjacrijst, elk volledig vrij van suiker, gluten en rijk aan glucomannan.
- • HARIGE BUIK OP BASIS VAN KONJAC-- Konjacwortel, een volwaardig voedingsproduct. Hairy Belly is gemaakt met een uniek ingrediënt: de konjacplant, afkomstig uit Zuidoost-Azië.GlucomannanEen gezonde en volledig natuurlijke, wateroplosbare vezel die de spijsvertering en gewichtsverlies bevordert.
- • EEN HEERLIJK ALTERNATIEF VOOR HAIRY BELLYIn combinatie met één tot twee glazen water zorgt Hairy Belly voor een heerlijke smaak. Konjac hotpot is een goede keuze, ook als je op je dieet let. De konjacvezels in elk Hairy Belly gerecht hebben het uitstekende vermogen om vocht te absorberen. Zodra deze vezels tijdens de spijsvertering in contact komen met water, vullen ze de maag, waardoor een vol gevoel ontstaat en de spijsvertering wordt bevorderd.Gewichtsverlies.
A: Nee. Konjacwortel kan niet direct gegeten worden; na bewerking bevat het weinig koolhydraten.
Nieuw product 2021: gezonde Konajc-voeding, populaire hotpot, harige buik, Konajc veganistische voeding.
1. Is konjac veilig om te eten?
Onbewerkte konjac is giftig; het is veilig om te eten na sterilisatie.
2. Is konjacwortel een koolhydraat?
Nee, het zit vol glucaanmannan, een soort wateroplosbare voedingsvezel.




