konjacproducten Veganistische gezondheidsvoeding Ketoslim Mo Hot pot witte harige buik
Over dit artikel
Konjacproducten: Konjacproducten omvattenshirataki-rijst, shirataki noedels, konjacgarnalen,konjac snacksenz. Het wordt witte konjac harige buik genoemd. gewonnen uitkonjacwortel, ook wel konnyaku genoemd, de Latijnse naam voor dekonjacplant
isAmorphophallusHet wordt ook wel konjaculatie, olifantenyam, duivelstong, slangenpalm en voodoo-lelie genoemd. De bol van de plant – het deel van de plant dat onder de grond groeit – bevat een oplosbare vezel genaamdglucomannan.
DitkonjacwortelHet voedsel heeft de vorm van een harige buik, is wit van kleur en heeft een kauwbare smaak, maarveganistisch etenDit recept is geschikt voor diverse toepassingen, zoals in stoofpotten, snacks en bijgerechten. Het heeft de vorm van harige buikspek, is caloriearm en een ideale vervanging voor mensen die op dieet zijn. Ook geschikt voor diabetici.
HOE TE GEBRUIKEN:
1. Verwarm de pan tot het water kookt.
2. Spoel de behaarde buik 1 tot 2 minuten af.
3. Doe ze in een hete pan en spoel ze vervolgens af in de pan, een paar seconden of kook ze net zo lang tot ze gaar zijn, afhankelijk van uw voorkeur.
3. Geniet gewoon van het heerlijke eten.
Productlabels
| Productnaam: | Witte konjac harige buik |
| Nettogewicht van de noedels: | 500 g |
| Hoofdingrediënt: | Water,Konjacmeel |
| Houdbaarheid: | 12 maanden |
| Functies: | glutenvrij / eiwitarm / vetarm |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leverancier in China 2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis monsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 73 kJ |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0g |
| Koolhydraat: | 2,8 g |
| Natrium: | 0 mg |
Vragen en antwoorden:
Waarom is konjac verboden?
Door de Europese Commissie verboden in snoepgoed vanwege de mogelijke gevaren voor kinderen.
Zijnkonjac noedelsIs dat slecht voor je?
Nee, onderzoek heeft aangetoond dat konjac kan helpen bij het verlagen van het totale cholesterolgehalte, het LDL-cholesterol (het 'slechte' cholesterol) en de triglyceriden.
Is konjac verboden in Australië?
Ja, vanwege mogelijke gevaren voor kinderen.
Meer items om te ontdekken
Ketoslim mo Co., Ltd. is een fabrikant van konjac-voedingsproducten met goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsindustrie en andere sectoren.
Onze voordelen:
• Meer dan 10 jaar ervaring in de branche;
• Plantoppervlakte van meer dan 6000 vierkante meter;
• Jaarlijkse productie van meer dan 5000 ton;
• Meer dan 100 medewerkers;
• Export naar meer dan 40 landen.

Zijn konjacnoedels slecht voor je?
Nee, het is gemaakt van wateroplosbare voedingsvezels, die helpen bij gewichtsverlies.
Waarom is konjacwortel verboden in Australië?
Hoewel het product bedoeld is om te worden gegeten door zachtjes in de verpakking te knijpen, kan een consument het product met voldoende kracht opzuigen om het onbedoeld in de luchtpijp te laten vast komen te zitten. Vanwege dit gevaar hebben de Europese Unie en Australië konjacgelei verboden.
Kun je ziek worden van konjacnoedels?
Nee, verwerkte konjacnoedels zijn gemaakt van konjacwortel, een natuurlijke plantensoort, en zullen je geen kwaad doen.
Zijn konjacnoedels geschikt voor het keto-dieet?
Konjacnoedels zijn geschikt voor een keto-dieet. Ze bestaan voor 97% uit water en 3% vezels. Vezels zijn koolhydraten, maar hebben geen invloed op de insulineproductie.





