Konjac Wortel Shirataki Noedels Fabriek Lage Gi Konjac Pasta| Ketoslim Mo
Over dit artikel
Konjac-productenkunnen gezondheidsvoordelen hebben. Ze kunnen bijvoorbeeld de bloedsuikerspiegel en het cholesterolgehalte verlagen, de huid- en darmgezondheid verbeteren, de wondgenezing bevorderen en gewichtsverlies stimuleren, omdatkonjacKonjac heeft een zeer sterke adsorptiecapaciteit en kan overtollig vet in het lichaam absorberen, waardoor het vochtophoping in vitro tegengaat. Bovendien bevat konjac veel voedingsvezels. Mensen met darm- en maagproblemen kunnen het beter niet eten, omdat het moeilijk verteerbaar is. Het is raadzaam om eerst een arts te raadplegen voordat u konjac gebruikt.
Bereidingswijze:
1. Bereiden: Was de noedels twee keer en laat ze uitlekken. Doe olie in een pan, voeg de noedels toe en roerbak ze. Voeg kruiden en water toe en kook 5 minuten. Je kunt ze direct serveren. Je kunt er ook je favoriete bijgerechten bij serveren, zoals broccoli, rundvlees, maissalade, saus, enzovoort.
2. Koken: Breng water aan de kook in de pan, voeg de schoongemaakte noedels toe, kruiden en je kunt ze direct opeten.
Productlabels
| Productnaam: | Konjac-pasta |
| Nettogewicht van de noedels: | 200 g |
| Hoofdingrediënt: | Water,Konjacmeel |
| Houdbaarheid: | 12 maanden |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leverancier in China 2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis monsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 98 kJ |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0g |
| Koolhydraat: | 2,9 g |
| Natrium: | 196 mg |
Meer items om te ontdekken
Mensen vragen ook wel eens
wat is konjac Voedsel | Ketoslim Mo
hoe konjac te maken| Ketoslim Mo
Wat is het oppervlakte-effect van konjac haver? | Ketoslim Mo
Waarom wordt konjac het beste dieetvoedsel genoemd? | Ketoslim Mo
Is het gevaarlijk om elke dag calorievrije en koolhydraatvrije Shirataki-noedels te eten? | Ketoslim Mo
Zijn konjacnoedels gezond?
Konjacproducten kunnen gezondheidsvoordelen bieden. Zo kunnen ze bijvoorbeeld de bloedsuikerspiegel en het cholesterolgehalte verlagen, de huid- en darmgezondheid verbeteren en gewichtsverlies bevorderen door een verzadigd gevoel te geven. Zoals met elk niet-gereguleerd voedingssupplement, wordt mensen met maagproblemen of andere gezondheidsproblemen aangeraden een arts te raadplegen alvorens konjac te gebruiken.
Hoe eet je konjacnoedels?
Konjacnoedels kunnen gemengd worden met andere noedels, koud, in soep, gebakken of kant-en-klaar gegeten worden. Je kunt ze ook met salade mengen: voeg naar smaak verschillende sauzen en ingrediënten toe voor heerlijke gemengde noedels. Kooknoedels: combineer ze met diverse soepbasissen en bijgerechten en kook ze mee voor een caloriearme, heerlijke en kant-en-klare soep. Gebakken: de konjacnoedels zijn een ware smaakexplosie. Voeg de juiste ingrediënten toe en roerbak ze. Zo geniet je van caloriearme gebakken noedels.
Kun je konjac kopen?
Natuurlijk is Ketoslim Mo een fabrikant van konjacproducten. Met een eigen konjac-teeltbasis en verwerkingsfabriek bieden we u de concurrerende prijs, productie, ontwerp, kwaliteitsgarantie en deur-tot-deur levering die u zoekt. Ons doel is om u te helpen onnodige problemen tijdens het importproces vanuit China te verminderen en uw inkoopkosten, zowel tijd als geld, te besparen. We kunnen u ook kosteloos helpen bij de aanschaf van andere producten en verpakkingsmaterialen.






