konjac Havernoedels Ketoslim Mo heerlijk Diabetes voedsel shirataki pasta
Over dit artikel
Konjac havernoedels zijn een van onze soorten.keto-vriendelijk konjac-producten, ook wel genoemdShirataki havernoedels or Wonderlijke havermoutnoedelsIn tegenstelling tot andere series, is dezekonjac havernoedelsworden gemengd met havermeel enkonjacmeelDoor havervezels aan het mengsel toe te voegen, wordt niet alleen de textuur van de noedels verbeterd, waardoor ze op gewone eiernoedels lijken, maar worden ook de voedingswaarden van de noedels verhoogd. Daarom worden ze ook wel de "WondernoedelsGemaakt van dekonjacplantDeze plant, die voornamelijk in Zuidoost-Azië, met name China en Japan, wordt geteeld, zit boordevol voedingsvezels. Dat maakt onze producten de perfecte maaltijdvervanger voor mensen die willen afvallen.
HOE TE GEBRUIKEN/CONSUMPTIE
-
1. Fruit de ui, sojasaus en sesamolie.
2. Doe de groenten in de pan.
3. Voeg de noedels toe en roer goed door.
4. Voeg zout toe en proef.
Productbeschrijving
| Productnaam: | konjac havernoedels |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, havermeel, water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | gluten-/vet-/suikervrij, koolhydraatarm/ |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 9 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 0g |
| Natrium: | 2 mg |
Ontdek meer over de producten van Ketoslim Mo.
Ketoslim mo Co., Ltd. is een fabrikant van konjac-voedingsproducten met goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsindustrie en andere sectoren.
Onze voordelen:
• Meer dan 10 jaar ervaring in de branche;
• Plantoppervlakte van meer dan 6000 vierkante meter;
• Jaarlijkse productie van meer dan 5000 ton;
• Meer dan 100 medewerkers;
• Export naar meer dan 40 landen.





