Miracle Noodles Whole Foods Konjac haverlasagne | Ketoslim Mo
Het verschil tussen havermout enpasta(of spaghetti) is dat pasta dunner is en havermoutlasagne breder, maar ze worden gemaakt metkonjacpoeder, eenbiologisch keto-voedselKoolhydraatarme konjac maakt je darmen schoner.
OEM & ODM Heerlijke Shirataki noedels met glutenvrije konjac vegetarische Konjac havermout lasagne
Productbeschrijving
| Productnaam: | Lasagne met konjac en havermout-Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, Water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | gluten-/vet-/suikervrij,koolhydraatarm/vezelrijk |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 8 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 4g |
| Natrium: | 0 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Ontdek meer over de producten van Ketoslim Mo.
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.




