Eiwitrijke Konjacrijst | Koolhydraatarm, glutenvrij | Ketoslim Mo
Over dit artikel
Eiwitrijke rijst is ook een soortkonjacrijstHet hoofdingrediënt is de wortel vankonjac, dat rijk is aanglucomannanDeze eiwitrijke rijst (rijst met het hoogste eiwitgehalte) is koolhydraatarm, keto-vriendelijk, vezelrijk, glutenvrij en biedt vele voordelen voor het lichaam:
CALORIEARM:Voorgekookt eiwitrijk productKonjacrijstHet is zeer caloriearm, waardoor het een uitstekende keuze is voor mensen die hun calorie-inname willen verminderen. Het bevat slechts een fractie van de calorieën van gewone rijst, waardoor het een ideale optie is voor gewichtsverlies.
KOOLHYDRAATARM:Voorgekookt, eiwitrijkkonjacrijstHet bevat bovendien extreem weinig suiker, waardoor het geschikt is voor mensen die een koolhydraatarm of ketogeen dieet volgen. Dit is de perfecte keuze voor wie zijn zetmeelinname wil verminderen en toch van een heerlijk diner wil genieten.
Glutenvrij:Voorgekookte konjacrijst met een hoog eiwitgehalte is glutenvrij, wat een uitstekende optie is voor mensen met glutenintolerantie of die een glutenvrij dieet volgen.
Voedingsinformatie
| Voedingsfeiten | |
| 2 porties per verpakking | |
| Portiegrootte | 1/2 verpakking (100 g) |
| Hoeveelheid per portie: | 351 |
| Calorieën | |
| % Dagelijkse waarde | |
| Totaal vet 1,1 g | 2% |
| Verzadigd vet 0 g | 0% |
| Transvet 0 g | |
| Totaal koolhydraten: 67 g | 22% |
| Eiwit 16,5 g | 28% |
| Voedingsvezels 0,6 g | 2% |
| Totaal suikers 0 g | |
| Bevat 0 g toegevoegde suikers | 0% |
| Natrium 0 g | 0% |
| Geen significante bron van calorieën uit vet, verzadigd vet, transvet, cholesterol, suikers, vitamine A, vitamine D, calcium en ijzer. | |
| *De percentages van de dagelijkse aanbevolen hoeveelheid zijn gebaseerd op een dieet van 2000 calorieën. | |
Productbeschrijving
| Productnaam: | EiwitrijkKonjacrijst |
| Hoofdingrediënt: | Rijst, rijstproteïnepoeder,konjacpoeder, maïszetmeel met een hoog amylosegehalte |
| Functies: | Glutenvrij/Vetarm/Eiwitrijk/Natriumvrij |
| Functie: | Gewichtsverlies, verlaging van de bloedsuikerspiegel, vegetarischMaaltijdvervanger |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Nettogewicht: | 80-120 (aanpasbaar) |
| Koolhydraat: | 16,5 g |
| Vetgehalte: | 1,1 g |
| Houdbaarheid: | 12 maanden |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één levering |
| 2. Meer dan 10 jaar ervaring | |
| 3. OEM/ODM/OBM is beschikbaar. | |
| 4. Gratis proefmonsters | |
| 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Detailafbeelding
Toepasselijke scenario's
Fabriek
HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co., Ltd
Professionele konjacfabrikant: u betaalt voor gegarandeerde kwaliteit en ervaart een zorgzame service.
Veelgestelde vragen
100% niet-genetisch gemodificeerd; vrijgesteld van allergietesten; een evenwichtigere verhouding van aminozuren, gecombineerd met erwteneiwit, bereikt PDCAAS=1; neutrale smaak, delicate aroma, gemakkelijk te verwerken.
Stabiliseert de bloedsuikerspiegel; Niet-absorberend en onoplosbaar in water; Knapperig; Gegarandeerd smakelijk; Effectieve opname; Verlengt het verzadigingsgevoel; Bestand tegen hoge temperaturen; Bestand tegen hoge druk; Effectief caloriearm; Lage viscositeit; Zacht en delicaat; Optimale prebiotica; Verbetert de spijsvertering; Goede textuur, hoog vochtbindend vermogen.






