Shirataki fettuccine noedels caloriearm konjac spinazie fettuccine | Ketoslim Mo
Breng water aan de kook in een middelgrote pan. Giet het water af.spinazie fettuccine noedelsDoe de noedels in een vergiet en spoel ze 30 seconden af onder koud water. Doe de noedels in kokend water en kook ze 2-3 minuten.spinazie noedelsZe zullen tijdens het koken niet verkleuren omdat ze niet gekleurd zijn. Het is een goede keuze voor ontbijt, lunch en diner, en je kunt het met een gerust hart eten. Konjac-spinazie fettuccine is ook een soortkonjac fettuccine.
groothandel shirataki noedels met vetvrije pasta, calorievrije konjac spinazie fettuccine
Productbeschrijving
| Productnaam: | Konjac spinazie noedels-Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, Water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | Gluten-, vet- en suikervrij, koolhydraatarm/vezelrijk |
| Functie: | afvallen, bloedsuiker verlagen,dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar4. Gratis proefmonsters5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie van spinazienoedels
| Energie: | 6 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 1,6 g |
| Natrium: | 0 mg |
Calorieën in spinazienoedels
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding
Helpt bij gewichtsverlies
Caloriearm
Goede bron van voedingsvezels
Oplosbare voedingsvezels
Verlicht hypercholesterolemie
Keto-vriendelijk
Hypoglycemisch
Wat zijn Shirataki fettuccine noedels?
| Stap 1 | Konjac- en spinazietagliatne is een mix van natuurlijke Aziatische konjac en spinaziepoeder. De hele verpakking bevat 20 calorieën en 6 gram koolhydraten. |
| Stap 2 | Shirataki-noedelsShirataki-noedels zijn koolhydraatarm en bevatten weinig calorieën per portie. Ze zijn bijvoorbeeld geschikt voor een keto-dieet omdat ze weinig koolhydraten bevatten. |
Dit vind je misschien ook leuk
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.




