low-cal spaghetti konjac sobanoedels | Ketoslim Mo
Heb je haast? Met een snelle spoeling zijn deze natuurlijkecaloriearme noedelsZe zijn klaar om te eten! Door hun neutrale smaak zijn deze noedels veelzijdig, maar wij eten ze het liefst in een soep met gesneden groenten, of roerbak ze met kip en groenten. Bonus: een portie van 113 gram (4 ounces) levert 15 procent van je dagelijkse calciumbehoefte. Dat is weliswaar minder dan een glas melk, maar het is toch een flinke hoeveelheid voedingsstoffen die je normaal gesproken niet in een kom noedels aantreft.
2021 Nieuwe neutrale pasta Zuur- en alkalivrije konjacnoedels konjac soba noedels
Productbeschrijving
| Productnaam: | konjac soba noedelsKetoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, Water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | gluten-/vet-/suikervrij, koolhydraatarm/vezelrijk |
| Functie: | afvallen, bloedsuiker verlagen,dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China2. Meer dan 10 jaar ervaring3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 8 kcal |
| Suiker: | 0g |
| Vetten: | 0 g |
| Koolhydraat: | 0,4 g |
| Natrium: | 0 mg |
Voedingswaarde
Ideale maaltijdvervanger - Gezonde voeding




