Prebiotische instantrijst | zelfverwarmende rijst | Ketoslim Mo Prebiotische rijst
Over dit artikel
Prebiotische instant zelfverwarmende rijstHet is erg handig voor dagelijks gebruik. Je kunt het op kantoor bewaren of meenemen tijdens een wandeling of kampeertrip. Als je honger hebt, kun je het net zo makkelijk eten als instantnoedels, vandaar dat het ook wel instantrijst wordt genoemd. Elk pakje weegt 100 gram. Je kunt je favoriete smaakmakers of bijgerechten toevoegen, zoals curry en risotto. Als je het mee naar buiten neemt, doe je de rijst gewoon in een bakje, giet je er heet water over en wacht je een paar minuten voordat je het eet.
Ketoslim MoWij zijn een professionele producent en groothandel van konjac. U kunt contact met ons opnemen voor maatwerk. Of het nu gaat om grote of kleine hoeveelheden, we doen ons best om aan uw wensen te voldoen.
HOE TE GEBRUIKEN/CONSUMPTIE
-
Water koken tot het 100 graden Celsius bereikt.
2. Giet alle rijst in een grote kom of in de verpakking.
3. Giet het hete water erbij en wacht ongeveer 25 minuten.
4. Voeg naar wens gerechten of ingrediënten toe.
5. Geniet nu van uw heerlijke maaltijd!
Productbeschrijving
| Productnaam: | Prebiotische instantrijst |
| Nettogewicht van de noedels: | 100 g |
| Hoofdingrediënt: | Konjacmeel, plantaardig meel, water |
| Vetgehalte (%): | 0 |
| Functies: | glutenvrij/ buitenevenementen/ militair |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringspunt China 2. Meer dan 10 jaar ervaring 3OEM-, ODM- en OBM-mogelijkheden beschikbaar. 4. Gratis proefmonsters5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 6 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0g |
| Koolhydraat: | 1,6 g |
| Natrium: | 6 mg |
Ontdek meer over de producten van Ketoslim Mo.
Ketoslim mo Co., Ltd. is een fabrikant van konjac-voedingsproducten met goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsindustrie en andere sectoren.
Onze voordelen:
• Meer dan 10 jaar ervaring in de branche;
• Plantoppervlakte van meer dan 6000 vierkante meter;
• Jaarlijkse productie van meer dan 5000 ton;
• Meer dan 100 medewerkers;
• Export naar meer dan 40 landen.
Vraag: Zijn konjacnoedels slecht voor je?
Antwoord: Nee, u kunt het veilig eten.
Vraag: Waarom zijn konjacnoedels verboden?
Antwoord: Het is in Australië verboden vanwege het potentiële risico op verstikking.
Vraag: Is het oké om elke dag konjacnoedels te eten?
Antwoord: Ja, maar niet voortdurend.




