Instantnoedels Konjac-voedsel Ketoslim-mo heerlijke vermicelli Zuurkoolsmaak
Over dit artikel:
Magere pastaHet lijkt misschien op gewone pasta (spaghetti), maar het is veel beter voor je gezondheid. Onze altijd populaire dunne pasta is...caloriearme noedels, dus het is perfect voormaaltijdvervanger.
Oud recept: Wondernoedels of alle producten worden gemaakt van...konjacplant(plus mineraalwater met kalk om de noedels hun vorm te laten behouden). Op dezelfde manier maakten de boeddhistische monniken die deze noedels ontwikkelden ze meer dan 1400 jaar geleden in het oude China en Japan!
Alternatieve smaken: Caloriearm, koolhydraatarm of glutenvrij betekent niet dat u niet van lekkere gerechten kunt genieten. Wij bieden u vele mogelijkheden.smakenKies er één uit en begin direct met een gezonde levensstijl!
Voordelen: Gemaakt vankonjacwortel, dat rijk is aan voedingsvezels en overvloedig aanwezig isGlucomannanHet is aangetoond dat het de bloedsuikerspiegel verlaagt bij mensen met diabetes en insulineresistentie. Doordat viskeuze vezels de maaglediging vertragen, stijgen de bloedsuiker- en insulinespiegels geleidelijker naarmate voedingsstoffen in de bloedbaan worden opgenomen. Door de vertraagde maaglediging blijf je langer vol en eet je uiteindelijk minder.
HOE TE GEBRUIKEN:
1. Pak het pakket uit.
2. Deze instant noedels met konjac zijn direct klaar voor gebruik en kunnen zonder wachten gegeten worden.
3. Het enige waar je je zorgen over hoeft te maken, is hoe hard je slurpt terwijl je geniet van deze traditionele, smakelijke spaghetti-vormige noedelvervanger.
Productlabels
| Productnaam: | Konjac instant noedels-Ketoslim Mo |
| Nettogewicht van de noedels: | 180 g |
| Hoofdingrediënt: | Water,Konjacmeel |
| Vetgehalte (%): | 64 kcal |
| Functies: | glutenvrij/ koolhydraatarm/ |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leverancier in China 2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis monsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 64 kcal |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 2,6 g |
| Koolhydraat: | 7,4 g |
| Natrium: | 1026 mg |
Meer items om te ontdekken
Mensen vragen ook wel eens
Ketoslim mo Co., Ltd. is een fabrikant van konjac-voedingsproducten met goed uitgeruste testapparatuur en een sterke technische expertise. Dankzij een breed assortiment, goede kwaliteit, redelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen worden onze producten veelvuldig gebruikt in de voedingsindustrie en andere sectoren.
Onze voordelen:
• Meer dan 10 jaar ervaring in de branche;
• Plantoppervlakte van meer dan 6000 vierkante meter;
• Jaarlijkse productie van meer dan 5000 ton;
• Meer dan 100 medewerkers;
• Export naar meer dan 40 landen.
wat is konjac Voedsel | Ketoslim Mo
hoe konjac te maken| Ketoslim Mo
Wat is het oppervlakte-effect van konjac haver? | Ketoslim Mo
Waarom wordt konjac het beste dieetvoedsel genoemd? | Ketoslim Mo
Is het gevaarlijk om elke dag calorievrije en koolhydraatvrije Shirataki-noedels te eten? | Ketoslim Mo
Leer meer…
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.








