Gezonde natuurlijke Keto Foods konjac bubble Jelly| Ketoslim Mo
Over dit artikel:
Bubble teakonjacgeleiDe vorm is bolvormig, de smaak is taai en de textuur is veerkrachtig. Gemaakt van konjac, een plant volvoedingsvezelsNiet alleen toe te voegen aan bubble tea, maar ook aan alle andere theesoorten en melkthee die je lekker vindt. We bieden consumenten meer creatieve combinaties en ideeën, waardoor er oneindig veel drankmogelijkheden ontstaan. Zacht en verslavend knapperig, konjacgelei is een gezonder alternatief voor tapiocaparels! Deze populaire vetarme variant is een goed alternatief voor tapiocaparels.konjac snackDe ingrediënten uit Azië geven deze gekarameliseerde creatie extra textuur en smaak, voor een sensationeel mondgevoel waar je dol op zult zijn - zonder de extra calorieën en koolhydraten.
• Rijk aan voedingsvezels, waardoor je een vol gevoel krijgt en uiteindelijk minder eet.
• Stil je trek in zoete thee met een heerlijke combinatie van bruine suikermelkthee en onweerstaanbaar zachte gelei in een romige, boterachtige karamelsiroop. Trakteer jezelf op een drankje van Starbucks-kwaliteit voor een fractie van de prijs.
• Vier smaken: Originele smaak, Bruine suikersmaak, Matcha-smaak en Sakura-smaak.
Attribuut
1. Gebruiksklaar
2. Bewaar op een koele en droge plaats, ongeopend gedurende 1 jaar.
3. Geschikt voor koude dranken, smaakt beter.
Productlabels
| Productnaam: | Bubble teakonjacgelei |
| Nettogewicht van de noedels: | 270 g |
| Hoofdingrediënt: | Water,Konjacmeel |
| Vetgehalte (%): | 0 kcal |
| Functies: | glutenvrij/ eiwitarm/ |
| Functie: | Afvallen, bloedsuiker verlagen, dieetnoedels |
| Certificering: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Verpakking: | Zak, doos, sachet, enkele verpakking, vacuümverpakking |
| Onze service: | 1. Alles-in-één leveringsoplossing China2. Meer dan 10 jaar ervaring 3. OEM, ODM en OBM beschikbaar 4. Gratis proefmonsters 5. Lage minimale bestelhoeveelheid (MOQ) |
Voedingsinformatie
| Energie: | 336 kJ |
| Eiwit: | 0g |
| Vetten: | 0g |
| Koolhydraat: | 18,4 g |
| Voedingsvezels | 3g |
| Natrium: | 17 mg |
Het is eigenlijk konjac en kan gebruikt worden als grondstof om te makentaaie konjacgelei.Het kan met verschillende soorten grondstoffen gecombineerd worden. Het is er één van, en kan ook als een klein ingrediënt op zichzelf in melkthee gebruikt worden.konjac gelei bobaDe parels hebben gemeen dat ze in verschillende smaken verkrijgbaar zijn, zoals de originele smaak, matcha, zwarte suiker, enzovoort. Qua smaak worden ze ook onderverdeeld in zachte, wasachtige, elastische, knapperige en hittebestendige varianten, afhankelijk van het type melkthee.
Eetbaar ingrediënt: Kan aan diverse dranken worden toegevoegd, zoals: melkthee/koffie/melk/kokosmelk/fruit, enz.
Mensen vragen zich ook af:
Wat iskonjacBubble tea?
Gemaakt van konac, dat van nature rijk is aan oplosbare vezels, genaamdglucomannanin plaats van calorierijke tapiocaparels.
Wat is die zwarte gelei in bubble tea?
Zwarte Boba tapiocaparelsOok wel bubbels of parels genoemd.
Waar zijn de geleiachtige substanties in bubble tea van gemaakt?
gemaakt vankokosvlees, of konjac, een plantaardig bijproduct.





